Metin2 İngilizce Private Server Önerisi

O zaman seç beğen al.
Başka bir şeyi değil dememden bunu anlıyorsunuz demek. Ne güzel. Google'a "english server" yazmak çok uğraştırdı mı sizi? Adam akıllı, hakkında bilgi sahibi olduğunuz spesifik bir sunucu önermenizi bekliyorum şurada. Bu yaptığınızla açtığınız son konuya gelip Sahibinden'de satışa koyabilirsin demem arasında fark yok. Konu hakkında birazcık bilginiz olsa o tip sitelerin a deyip c içerikli ürünleri lanse ettiğini bilirdiniz. Yardımınız için sağ olun.

Bütün metin2 sunucular "Kasılmalık" 'dır. Detaylı bir server tipi arasaydınız size detaylı bilgi verirdim.
Detaysız sorular için detaysız öneriler. Bilgisayar toplama önerisi gibi bir konu bu, içi boş.
top100'deki yabancı sunucuları inceledim ve size önerdim. Yazıp direk göndermedim hatta; 1 numaralı sunucuda oyuncu sayısının yüksek olduğunu belirtmişim. Türk sunucuları dışında oynamadım.
Konu hakkında birazcık bilginiz olsa o tip sitelerin a deyip c içerikli ürünleri lanse ettiğini bilirdiniz.
Bilgim olmadığını nereden biliyorsunuz? Müneccim tarzı bir kişiyseniz buralarda soru sormanıza gerek yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı