Metin2 oynayarak para kazanılır mı?

LyooneL

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Metin2 oynayan arkadaşlar varsa fikir belirtebilir mi acaba Metin2 TR en son 5-6 sene önce oynamıştım oyunu genel olarak biliyorum. Genel ayrıntılar ne kadar değişti emin değilim o yüzden şu an oyunu düzenli oynanırsa para getirisi var mı? İstediğim miktarlar çok yüksek değil ayda 300-500 TL bırakacak durumdaysa oyun paramı cıkarmak amaclı başlamak istiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PvP serverler için para kazanma olayı duymamıştım bildiğiniz server isimleri varsa yazabilir misiniz?
Sürekli yeni emek serverlar açılıyor. 3-4 ay açık kalıp kapanıyorlar. Yeni açılan serverlarda çok hesapla aynı anda kule, boss vs kesip item ve para biriktirip sonra papara vs üzerinden satıyor insanlar bunları, ne kadar para kazanılıyordur pek fikrim yok açıkçası.

Aynı 3-4 ay içerisinde server sahipleri de nesne marketten vs güzelce para kaldırıyor, bir süre sonra kazanılan para azalınca serverı kapatıp gidiyorlar, yenisini açıyorlar vs.

Serverlar sürekli değiştiği için şu an günceller içerisinde bildiğim yok. 1-2 yıldır açık olup hala aktif olan iyi server varsa ben de öğrenmek isterim açıkçası :D

Hocam her yeni açılan servere girmeniz lazım sürekli takip etmeniz lazım serverleri ben bayağıdır oynamıyorum ondan bir öneri veremem.

Sürekli yeni emek serverlar açılıyor. 3-4 ay açık kalıp kapanıyorlar. Yeni açılan serverlarda çok hesapla aynı anda kule, boss vs kesip item ve para biriktirip sonra Papara vs üzerinden satıyor insanlar bunları, ne kadar para kazanılıyordur pek fikrim yok açıkçası.

Aynı 3-4 ay içerisinde server sahipleri de nesne marketten vs güzelce para kaldırıyor, bir süre sonra kazanılan para azalınca serverı kapatıp gidiyorlar, yenisini açıyorlar vs.

Serverlar sürekli değiştiği için şu an günceller içerisinde bildiğim yok. 1-2 yıldır açık olup hala aktif olan iyi server varsa ben de öğrenmek isterim açıkçası :D

Hocam birden fazla PvP nasıl açabilirim?

Geri
Yukarı