Metin2 TR hangi sunucuda oynanmalı?

TR açacaksın ve hiç kimseden yardım almadan ve oyuna asla para yatırmadan olabilir. :)
TR'de kasmak kolay artık ya. Ben efsunsuz +5 Askeri Tırmık ile Çöl'de 2 slot aynanda kesmeye çalışmanın zevkini bir daha yaşayamayacağımı üzülerek kabulleniyorum.

Metin2 hala oynanması gereken bir oyun bence. Ama ben oyuna pek saat harcamadığım için sadece Ws'lik PvP server oynuyorum.
Yok ya. Oyunun o güzelliği eski ortamındanmış. Herkes oynuyordu sanki 2. bir hayatlarıymış gibiydi o oyun. Bir de oyunun o bilinmezliği içine çekiyordu. Saçma sapan efsaneler, rivayetler dolaşınca daha da heyecanlanıyorduk. Siyah Çelik Zırh'a sahip olmayı geçtim, onu birinin üstünde görmek bile arkadaşlara anlatılacak büyük bir olaydı mesela benim oynadığım zamanlarda 😅. Dolunay Kılıcı düşürdüm diye kuzenim ve sınıf arkadaşları eve ziyarete gelmişti 🤣.

Yok ya. Oyunun o güzelliği eski ortamındanmış. Herkes oynuyordu sanki 2. bir hayatlarıymış gibiydi o oyun. Bir de oyunun o bilinmezliği içine çekiyordu. Saçma sapan efsaneler, rivayetler dolaşınca daha da heyecanlanıyorduk. Siyah Çelik Zırh'a sahip olmayı geçtim, onu birinin üstünde görmek bile arkadaşlara anlatılacak büyük bir olaydı mesela benim oynadığım zamanlarda 😅. Dolunay Kılıcı düşürdüm diye kuzenim ve sınıf arkadaşları eve ziyarete gelmişti 🤣.
Ah eski günler ah...

Ama Roney EdiLee'yi kesmesi falan ayrı olay. Böyle baba yiğitler bir daha gelmez. Veya bizim yaşımız yetmez.

Ruby Lucifer sunucusunda oynamaya başladım biraz nostalji yapmak istiyorum gidebildiğim yere kadar gideceğim sağolun önerileriniz için.

Ruby Lucifer sunucusunda oynamaya başladım biraz nostalji yapmak istiyorum gidebildiğim yere kadar gideceğim sağ olun önerileriniz için.

Tavsiye vermek gerekirse; oyuna para yatır. Çünkü Metin2'de P2W oyun. Ayrıca, para yatirsan bile emek istiyor. En az bi' 6 saat falan oynaman lazım iyi bir çar yapmak için.

Ben para yatırmadım hiç. 10 saat oynadığım emeği, para yatıran adam 3-4 saatte yapıyor.

Tavsiye vermek gerekirse; oyuna para yatır. Çünkü Metin2'de P2W oyun. Ayrıca, para yatirsan bile emek istiyor. En az bi' 6 saat falan oynaman lazım iyi bir çar yapmak için.

Ben para yatırmadım hiç. 10 saat oynadığım emeği, para yatıran adam 3-4 saatte yapıyor.
Başlayalı 1 hafta oldu neden bunca zaman PvP sunucularda vakit kaybetmişim diye sorguladım. Bayağı zevk alıyorum.

Ruby, Marmara, bagjanamu ticareti dönen ve kalabalık svler uzun zaman sonra başladıysan sana tavsiyem az buçuk para yatırıp binek vb çekip temel itemlerinle 10levele çarını sabitleyip 1.köy farmı yapıp düşen 9lvlik zırhları, elementli iç itemleri ve 1lvlik kalkan, kaskları +9'a lonca demircisinde kolayca basıp (bu itemlerin +basmaları ucuz)çok hızlı gelişim elde edebilirsin ben 3gün 1.köy farmıyla mitsi yakut takmıştım 0'dan başlıyanlara tavsiyemdir.

Geri
Yukarı