Metin2 ve diğer MMORPG oyunlarından gerçek para kazanmak mümkün mü?

Techno34

Decipat
Makaleler
4
CharmQuell'in videosunu izledim Metin2 hakkında adamlar ayda 500 bin TL civarında kazanmışlar. Şu anda item satarak gerçek para kazanmak mümkün mü? Yapılırsa legal yöntemi var mı?

Evet mümkün birden fazla hesabın olduğunu ticket atsan bile ban yemezsin(evet yasak).

Hile geliştirerek para kazanmaktan bahsediyorsan o işler hiç kolay değil ve yasa dışı.

Anlayacağın dilden söyleyeyim kılıçlar, yaylar, kolye, küpe, bilezik ve oyunun para birimi olan yang hatta bunların hepsinin olduğu şey hesap yani zamanında Avrasya diye bir server vardı CharmQuell'in videosundaki hileyle çok para kazandım telefon almıştım o zamanlar. (İphone 7)

Metin2'de birden fazla kullandığı hesap tespit edildiği zaman hesap kalıcı olarak banlanıyor.
Öyle bir şey yok metin2 oynayan kimse tek hesapla oynamaz zaten en az 10 tane hesabı vardır depocusu şamanı ninjası surası etkinlik hesabı pazar hesabı vs vs benim 30 tane hesabım 150 tane karakterim var :) para kazanma olayı ise kazanırsın ama hem bilgi hem de sermaye lazım ben tavsiye etmiyorum eğlenmek için oynamak daha doğru.

Geri
Yukarı