Metin2 ve Knight Online gibi oyun önerisi

Silk road Artık eskisi kadar güzel gelmiyor ve oyun eski olduğu için Herkes çok güçlenmiştir Ben ezik kalırım. O yüzden Metin2 Knight ve Silk road istemiyorum güncel oyun tavsiyesi var mı bu tipte

Arkadaş grubun var ise Metin2 hala oynanabilir bence. Şahsen ben oynuyorum yeni boss lar maplar geldi çoğu grup işi, o yüzden iyi bir ekip lazım.

Oyunu Gameforge aldığından beri kimsenin mutlu mesut yaşadığını duymadım sonradan düzelttiler sanırım.
Ben Gameforge ile sıkıntı yaşamadım ama şikayet eden de çok, bende yaptıkları herşeyi desteklemiyorum ama herzeman Metin2 oynayan bir kitle var. Sözde bu sene içi server birleşimi de olacak bakalım.

Gelmiş geçmiş en iyi MMORPG oyunu. Pek bilgim yoktur. Yaş ortalaması hayli yüksek çünkü lise hocalarım bile oynardı. Ben hiç o toplara girmedim öneri olsun diye söyledim. BDO hakkında bilgim var. Baya fonksiyonel, hoş grafikli, dolu dolu ama pve'ye daha yatkın bir oyun.

Hayır sana katılmıyorum . En iyisi Metin 2'dir veya knight . Bunu söylemesem içim rahat etmezdi . Babam bile oynuyordu . [emoji6]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı