Metin2 ve Knight Online gibi oyun önerisi

BDO,WOW en baba mmorpg oyunlarındandır. Eğer Anime tarzını seviyorsanız ve zorluk seviyesinin Maximum da olmasını istiyor istiyor iseniz Nostale (Grafikleri anime tarzındadır dikkat.)

Kardeşim geç olmuş olabilir ama yılların en efsanesi bir oyun daha var Combo olayları savaşları destansı niteliğinde türk oyuncuların çoğu beceremediğinden sahsi düşüncem ve zor geldiğinden amaç gayesine ulaşamadan bıraktığı bir oyundur AİON yeni bir şafak :)

Kardeşim geç olmuş olabilir ama yılların en efsanesi bir oyun daha var Combo olayları savaşları destansı niteliğinde türk oyuncuların çoğu beceremediğinden sahsi düşüncem ve zor geldiğinden amaç gayesine ulaşamadan bıraktığı bir oyundur AİON yeni bir şafak :)
Aion öldü.

Newerminter'de çöp. Paraya dökülmüş oyun. Emekle itemleri yapiyorsun ki çok zor sen yapana kadar yeni güncelleme farklı itemler. yaptığın emekler çöp. değmez para vericeksen olabilir. keza para verdiğin zaman çok fazla piyasada oyun var haliyle.

ben de öneri alayım diye geldim ama knight metin2 bdo tarzı bi mmorpg yok sanırım piyasada. Wowa hiç girmeyelim 1 ay takıldım sarmadı balon olduğunu düşünüyorum aynı bizim metin2 ve knightta yaptığımız duygusal-duyar olayını wow kitlesi daha doğru bir şekilde yapıyor ama harbi sıkıcı. Yok mu şöyle bi gireyim 8-10 saat farm yapayım sonra pazar kurayım satılsınlar emeğim çöp olmasın herzaman emeğin önemi olsun grafikleride knight-metin2 karışımı olsun..?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı