Metro 2033 oyunun devamı gelecek mi?

PeluşPenguen

Hectopat
Yer
Артём
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi(1.Sınıf)
Metro oynayanlar bilir 2. oyun olan Last Light, 1. oyunun kitapta ki (kötü son diye de adlandırılır) son ile devam ediyor ama benim aklımda hep ya alternatif (iyi son) olsaydı neler olur diye merak ediyorum. İleride böyle bir oyunun çıkma ihtimali hiç geliştiricilerden söylendi mi? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metro oynayanlar bilir 2. oyun olan Last Light, 1. oyunun kitapta ki (kötü son diye de adlandırılır) son ile devam ediyor ama benim aklımda hep ya alternatif (iyi son) olsaydı neler olur diye merak ediyorum. İleride böyle bir oyunun çıkma ihtimali hiç geliştiricilerden söylendi mi? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir şey çıkacağını pek düşünmüyorum. Sonuçta 1. oyunun sonunda olan olayların sonucu 2. oyunda ortaya çıkıyor.

Güzeldi aslında, gelse fena olmaz.

Fakat bana DLC'leri gelecek, gibi geliyor.

Böyle bir haber duymadım. Gelirse DLC olarak gelir diye tahmin ediyorum. Yanılmıyorsam en son yeni Metro oyunu üzerinde çalışıyorlardı ve online olacaktı.
Şimdi online versiyonunda yaratıklar ve insanlar mı savaşacak yoksa naziler ve kızıllar gibi bir karşılaşma olurken kendi mutant hayvanımızı eğitip üzerlerine mi salacağız? 😀😀😀

@Emir0vich ne yazık ki bir fikrim yok. Detaylar gelirse Sosyal içerisinde konusu açılır zaten. Büyük ihtimal mutantlar vs insanlar olacak. İnsanlar kendi aralarında savaşırken aynı zamanda mutantlar ile de savaşacak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı