Çözüldü Metro 2033 Redux açılışta "Previous launch was unsuccessful" uyarısı veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşları oyuna girdim zaman böyle bir hata alıyorum. Çözümü nedir bu hatanın?

Ekran Görüntüsü (220).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Appdata/Local/4AGames/Metro 2033 klasöründe user.cfg dosyasi mevcut. Buradan cözünürlügü monitörün cözünürlügüne veya daha önceki cözünürlüge ayarlayip dener misiniz?

Degistirmeniz gereken yer r_res_hor 1920 ve r_res_vert 1080 degeri. Sayiyi kendiniz ayarlayacaksiniz. Bu sadece bir örnek. Daha sonra kaydetmeyi unutmayin.
Appdata/Local/4AGames/Metro 2033 klasöründe user.cfg dosyasi mevcut. Buradan cözünürlügü monitörün cözünürlügüne veya daha önceki cözünürlüge ayarlayip dener misiniz?

Degistirmeniz gereken yer r_res_hor 1920 ve r_res_vert 1080 degeri. Sayiyi kendiniz ayarlayacaksiniz. Bu sadece bir örnek. Daha sonra kaydetmeyi unutmayin.

Çözüm
Appdata/Local/4AGames/Metro 2033 klasöründe user. CFG dosyasi mevcut. Buradan cözünürlügü monitörün cözünürlügüne veya daha önceki cözünürlüge ayarlayip dener misiniz?

Sağ olun bir deneyeyim yine geri dönüş yapayım daha önce de oyunu sildim tekrar yükledim olmadı belki bu sefer olur

Appdata/Local/4AGames/Metro 2033 klasöründe user. CFG dosyasi mevcut. Buradan cözünürlügü monitörün cözünürlügüne veya daha önceki cözünürlüge ayarlayip dener misiniz?

İnanmayacaksınız ama bu sefer hayır dedim ve çalıştı 1600x900 çözünürlükte çalıştı ve her şey en yüksekte çözünürlük dışında diğerlerini düşürsem bir sorun olur mu?

Ayarlari ellemeden girmeye calisin bakalim. Bana daha cok cözünürlükten dolayi kaynaklanan bir sorun gibi geldi. Grafik ayarlarini isterseniz oyuna girdikten sonra tekrar ayarlamayi denersiniz. Ilk önce deneyin sonra degistirin.

Çözünürlüğe hiç karışmadım grafik ayarlarında ufak değişikler yaptım ve çalıştı size de teşekkür ediyorum zahmet verdim size de.

Yeni konular

Geri
Yukarı