Metro 2033 Redux Adam Kendi Kendine Ölüyor

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunun başlarında ve şehire indiğimiz kısımdayım ve Bourbon ile bir evin çatışında buluşacağım. Fakat bir yerden sonra kontrol ettiğim adam 'hııığğhh' sesiyle 5-6 kere nefes alarak ölüyor. Gaz maskesini çıkartıp takamıyorum o esnada ve alt kısımda gaz maskesinin işareti sanırım süre olarak 00.00 yazıyor. Ne yapacağımı anlamadım bir türlü, yardımcı olabilir misiniz ?

Bölümün başında hemen sola doğru arkasında tuzak olan kan izlerinin olduğu bşr kapı olmalı. O kısımdan üst katlara ulaşabiliyordunuz orijinal versiyonunda umarım kaldırmamışlardır.

Bölümün başında hemen sola doğru arkasında tuzak olan kan izlerinin olduğu bşr kapı olmalı. O kısımdan üst katlara ulaşabiliyordunuz orijinal versiyonunda umarım kaldırmamışlardır.
Bölümün başından kastınız neresi hocam ? Bourbon ile apartmandan şehire ilk kez çıkmadan önce mi ?
Arkadaşlar tekrardan konu açmayayım diye buraya yazıyorum burada ne yapacağız ?
Buldum.

Dosya Ekleri

• Metro Redux Screenshot 2019.01.28 - 21.26.10.72.jpg
    Metro Redux Screenshot 2019.01.28 - 21.26.10.72.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 312
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı