Çözüldü Metro 2033 Redux indirdiğim Türkçe Yama virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lojisteeq

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm.
Arkadaşlar birçoğumuz gibi bende Oyunları Türkçe oynamak istiyorum
Bir site var. Site ismi vermek yasak mı / değil mi Bilmiyorum "OyunCeviri sitesinin linki"
Normal insan gibi Google Amcamıza Sordum ve benim karşıma bunun gibi siteler çıktı
Sonra Şöyle bir şey gördüm ''Technopat'' Herkes OyunCeviri sitesini söyleyip duruyor. Bende "Technopat" üyelerine güvenerek indirdim fakat Ne olur ne olmaz diye ''virustotal.com'' Sitesinden tarattım Ve söyle bir uyarı verdi ''UYARI'' Uyarıda yazan şeyi Araştırdım Virüs deniliyor. Tabii Pek fazla fikrim yok Cahilim bu konuda ''technopat.net'' Malware.Heuristic.1003 Yorumlara baktım ve indirdiğim Türkçe Yamayı kurmadım Sizce bir sıkıntı çıkarır mı kurarsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun çözüldü.
Bir site var ve Türkçe yaması virüssüz dosyaları ''virustotal.com''sitesinde tarattım hiçbir virüse denk gelmedi. ''Virüs total taraması'' yamanın linki ''Yamatr.com'' bana göre idare eder en azından anlayabiliyorum hikayeyi. Buradan Yamatr.com sitesinde ve bana yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
Tabi siz yine de dosyayı taratın
Heuristic yani sezgisel tarama yapmış olabilir de olmayabilir de yani. O siteyi çok duymadım ancak dediğim gibi bilgisayarınızda aktif bir antivirüs varsa problem olacağını sanmıyorum.

Kurmanı önermem VirusTotal genelde virüsleri iyi buluyor bilgisayara virüs bulaşırsa sıkıntı büyük olabilir
Cevap verdiğiniz için Teşekkürler. Dosyayı sildim
Peki sizin bildiğiniz Güvenli Bir Türkçe Yama Var mı?

Heuristic yani sezgisel tarama yapmış olabilir de olmayabilir de yani. O siteyi çok duymadım ancak dediğim gibi bilgisayarınızda aktif bir antivirüs varsa problem olacağını sanmıyorum.

antivirüs programı kullanmıyorum efendim.
kaspersky antivirüs programını kullanacaktım ama programı kullanınca bilgisayarım yavaşlamaya başladı bende sildim

False positive olabilir mi hocam? Oyun çeviriden virüs yiyen duymadım ben şahsen.

Kendimde kullandım hem bu yamayı hem de diğer yamalarını bir sorun teşkil etmedi.

False positive olabilir mi hocam? Oyun çeviriden virüs yiyen duymadım ben şahsen.

Kendimde kullandım hem bu yamayı hem de diğer yamalarını bir sorun teşkil etmedi.
Bende Bilmediğim için sordum
Bu Sefer ''Rar'' Dosyasından Çıkarttım Ve ''virustotal.com'' da Tarattım Farlı Sonuçlar Çıkardı karşıma ''SONUÇ'' Kafam karıştı Galiba ben Oyunu Normal oynayacağım

Sorun çözüldü.
Bir site var ve Türkçe yaması virüssüz dosyaları ''virustotal.com''sitesinde tarattım hiçbir virüse denk gelmedi. ''Virüs total taraması'' yamanın linki ''Yamatr.com'' bana göre idare eder en azından anlayabiliyorum hikayeyi. Buradan Yamatr.com sitesinde ve bana yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
Tabi siz yine de dosyayı taratın

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı