Metro 2033 ve Metro: Last Light ne kadar sürüyor?

Başlıkta belirttiğim oyunlar kaç saat sürüyor ve CoD Modern Warfare, Black Ops, Crysis gibi serileri severek bitirmiş beni sarar mı? Yoksa bu iki oyunu oynamadan Exodus'u mu oynayayım sizce?

Half-Life oyunlarını seviyorsanız sarar, iki oyunda 10-15 saat arası oynanış süresi sunmakta ve 2 farklı sona sahipler.

Metro serisi kesinlikle oynanmalı. İlk iki oyun bence Exodus'tan daha iyi. Ben her sene seriyi baştan bitiririm. Atmosferi, hikayesi çok iyidir. Alternatifi yok STALKER hariç, o da baya eski. STALKER 2 seneye gelecek.

Çeşitli sitelerde rehberi mevcut sosyalde de mevcut " Metro: Last Light iyi son" şeklinde aratın hocam fakat oyuna en baştan baslamaniz lazım bilginize.
İyi sondan kastınız, nükleer füzelerin şehrin üstüne düştüğü son mu? Onu başardım. Kötü sonu nasıl oluyor? Ya da iyiden kastınız başka mı?/SPOILER]

iyi sondan kastınız, nükleer füzelerin şehrin üstüne düştüğü son mu? Onu başardım. Kötü sonu nasıl oluyor? Ya da iyiden kastınız başka mı?/spoıler]

Daha barışçıl bir şekilde diğer NPC'ler ile sıklıkla konuşularak yapılan son kastettigim sosyalde daha detaylı yapımı anlatıldı dediğim gibi sondaki olaya hakim degilim ama.

Geri
Yukarı