Metro 2033 vs Metro 2033 Redux

İşletim sistemi
Windows 10
Aşağı taraftaki şeyleri alıntılamak ban sebebi bu arada belirteyim. Redux sürümleri açarken bende sorunlarla karşılaştım. Kaldığın yerden devam et butonuna tıklıyorum mesela ve yükleme ekranın bittiğinde oyuna geçmek için tuşa basıyorum direkt crash falan veriyordu. Her iki sürüm de sıkıntılı. Klasik olan da hatırlar mısınız bilmem bir tren yayında giden bir aracın üzerinde makineli kullanıyorduk, orada araç takılıyor veya direkt patlıyordu, o tür bir hata ile karşılaşmıştım ve mucizevi bir şekilde geçmiştim.
Hocam ban olayını pek önemsemiyorum 😅 . Eskisi kadar önemseyemiyorum insanlar soğuttu biraz ama ban sebebini anlıyorum, belki yarın sistem değişirim ve örnek gösterdiğim sistem ile kullandığım (imzamdaki) sistem bir olmaz ve konu çıkmaza girebilir bu yüzden düzelteyim yine de. Şimdi hatırladım oyun üst üste denemelerle açılmıştı ve Burbon ile arka tünellerden içinde hayaletler olan bir trene bindiğimizde oyun oradan ilerlemiyordu, Burbon yüzünden orada sıkışıyorduk ne kadar beklersem bekliyeyim ne yaparsam yapayım devam etmiyordu.

Son düzenleme:
Hocam ban olayını pek önemsemiyorum 😅 . Eskisi kadar önemseyemiyorum insanlar soğuttu biraz ama ban sebebini anlıyorum, belki yarın sistem değişirim ve örnek gösterdiğim sistem ile kullandığım (imzamdaki) sistem bir olmaz ve konu çıkmaza girebilir bu yüzden düzelteyim yine de. Şimdi hatırladım oyun üst üste denemelerle açılmıştı ve Burbon ile arka tünellerden içinde hayaletlerolan bir trene bindiğimizde oyun oradan ilerlemiyordu, Burbon yüzünden orada sıkışıyorduj ne kadar beklersem bekliyeyim ne yaparsam yapayım devam etmiyordu.
O hatayı biliyorum ben de karşılaşmıştım. Yine de beni bu oyunu deli gibi sevmekten alı koyamamıştı bu hatalar. Hala çok başarılı atmosfere ve hikayeye sahip olduğunu düşünüyorum Metro serisini, kitapları da dahil.

O hatayı biliyorum ben de karşılaşmıştım. Yine de beni bu oyunu deli gibi sevmekten alı koyamamıştı bu hatalar. Hala çok başarılı atmosfere ve hikayeye sahip olduğunu düşünüyorum Metro serisini, kitapları da dahil.
Özel kitabını bile aldım şu triple olan kalın bayağı. Okuması zor oluyor yırtılır diye korkuyorum sayfaları çevirirken ama ne yapalım kitap bu okunacak illaki😅. Baştan sona tüm oyunları minimum 6 7 kez bitirmişimdir, her seferinde farklı yollar farklı tarzlar ile. Tabiri caizse oyunda adım atmadık yer bırakmadım. Sam's Story'i kesinlikle öneririm resmen bir oyun yapmışlar ve DLC diye oyuna yamamışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı