Oyun Metro Exodus 46.75 TL

Shfly

Kilopat
Metro Exodus, Steam'de indirimle 46.75 TL olmuş.
Link: https://store.steampowered.com/app/412020/Metro_Exodus/
Epic Games bi' ara "Meto 2033 Redux" ve "Metro Last Light Redux" vermişti, Bundle almadan önce kontrol etmekte fayda var.
1674579525383.png

Son düzenleme:
Almayı düşünen varsa da doğrudan Saga Bundle alsın derim. İlk iki Metro oyununu da almış olursunuz ve Exodus'un hikaye DLC'sini de veriyordu diye hatırlıyorum.
Söylemeyi unuttum Epic Games bi' ara "Meto 2033 Redux" ve "Metro Last Light Redux" vermişti, Bundle almadan önce kontrol etmekte fayda var.
1674579487528.png

Söylemeyi unuttum Epic Games bi' ara "meto 2033 Redux" ve " Metro: Last Light Redux" vermişti, bundle almadan önce kontrol etmekte fayda var.
Eki Görüntüle 1643821

Ben de az önce ona baktım vallahi. Metro Exodus Gold Edition mantıklı geldi o yüzden.

Almayı düşünen varsa da doğrudan saga bundle alsın derim. İlk iki metro oyununu da almış olursunuz ve Exodus'un hikaye DLC'sini de veriyordu diye hatırlıyorum.

Saga Bundle'da Expansion Pass veriyor. Hikayeye katkısı var mı bu expansion Pass'lerin. Tam olayını bilmiyorum bilen varsa aydınlatsın.

Böyle alınca enhanced versiyon geliyor mu bilmiyorum ama saga Bundle'da enhancedlı versiyonları veriyor, oradan almanız daha mantıklı olur.

Gold Edition'da Enhanced Edition veriyor gözüküyor hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı