Metro Exodus DLC ile birlikte nasıl indirilir?

Yusuf Kiraz 38

Decapat
Daha fazla  
1659004105304.png

Metro Exodus'u ve The Two Colonels'i bitirdim. Ondan sonra oyunu sildim ve az önce oyunu yükledikten sonra Sam's story DLC'sini satın aldım. Oyunu açtığımda bu Dlc nin şu anda yüklü olmadığını söylüyordu. Şimdi de oyunu sildim ve geri yükleyeceğim. Dlc ile nasıl yüklerim diye sormak istedim. (Fotoğrafa bakılırsa DLC'lerin enhanced editionda olduğunu gösteriyor)

Enhanced Edition, Ray Tracing destekli ekran kartınız var ise yükleyebileceğiniz oyundur. Yoksa normalini indirin. DLC'yi satın aldıktan sonra Epic'te ne yapılır bilmiyorum ama dosya doğrulaması yapsaydınız muhtemelen indirirdi DLC'yi. Şimdi en baştan yükleyecekseniz otomatik olarak indirmesi lazım.

Metro Exodus Enhanced Edition bu sürümü Steam üzerinden indirdim ve tüm DLC yüklenmiş şekilde geldi yani bir şey yapmanıza gerek yok indirmeye bırakın hepsi yüklenmiş gelecek.

Enhanced Edition, Ray Tracing destekli ekran kartınız var ise yükleyebileceğiniz oyundur. Yoksa normalini indirin. DLC'yi satın aldıktan sonra Epic'te ne yapılır bilmiyorum ama dosya doğrulaması yapsaydınız muhtemelen indirirdi DLC'yi. Şimdi en baştan yükleyecekseniz otomatik olarak indirmesi lazım.
Oyun doğrulamasını silmeden önce yapıp oyunu açmıştım ama yüklenmedi olarak gözüküyordu.

Metro Exodus Enhanced Edition bu sürümü Steam üzerinden indirdim ve tüm DLC yüklenmiş şekilde geldi yani bir şey yapmanıza gerek yok indirmeye bırakın hepsi yüklenmiş gelecek.
Peki enhanced editionu indirsem oyun oynanır mı?

Oyun doğrulamasını silmeden önce yapıp oyunu açmıştım ama yüklenmedi olarak gözüküyordu.
Zaten Epic'in depolama ve kütüphane mantığını hâlâ anlamış değilim. Ben de bir oyun açılmayınca dosya doğrulaması yapayım dedim, dosyalar yok oldu.

Silip baştan yüklerseniz en temizi o olur.

Bir de bi önceki yükleyişimde The two colonels'i indirmemişti kütüpanemde olmasına rağmen

Peki enhanced editionu indirsem bir sıkıntı olur mu? Çünkü eklentiler onda gözüküyor.

@Yusuf Kiraz 38 Enhanced Edition oynayamazsınız o kartla. Ben de Steam'den 1070 ekran kartı için Enhanced versiyonu indirdiğimde hata verdi. Normal sürümü indirmeniz gerekli.

Dediğim gibi, eklentiler normal sürümde de oluyor.

Tamam ilginiz için teşekkürler.
@Yusuf Kiraz 38 Enhanced Edition oynayamazsınız o kartla. Ben de Steam'den 1070 ekran kartı için Enhanced versiyonu indirdiğimde hata verdi. Normal sürümü indirmeniz gerekli.

Sildim yükledim ama düzelmedi

Downloadable content not purchased or not download, use the Dlc menu in the main menu the obtain it. Böyle bir yazı çıkıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı