Metro Exodus: Enhanced Edition %100 Türkçe Yama - Anonymous Çeviri

Daha fazla  
metro.jpg

Moskova Metrosunun yıkık harabelerinden kaç ve kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir maceraya atılın, hayatta kalın.

Anonymous Çeviri olarak Shadow of Tomb Raider'dan sonra hazırladığımız ilk Türkçe yama olan Metro Exodus'un 6 Mayıs 2021'de çıkan yeni nesil güncellemesine sahip olan sürümü, Enhanced Edition'ın uyarlama Türkçe yamasını hazırlayıp 4 Temmuz 2019'da ücretsiz bir şekilde yayınladık. Enhanced Edition'u için yama oyunun v2.0 sürümünde çalışmaktadır.

Metro Exodus Enhanced Edition'ın Türkçe yamasına, programımıza ücretsiz kayıt olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Not: Metro Exodus Enhanced Edition yaması, standart Metro Exodus'la aynı paketleme yöntemini kullanmadığı için iki sürüm ayrı ayrı gözükmektedir kullandığınız sürümün yamasını indirmelisiniz.
Screenshot_3.png

metro exodus turkce yama.jpg
metro exodus turkce yama 1.jpg
metro exodus turkce yama 2.jpg

Ayrıca YouTube kanalımızda yama için hazırladığımız oynanış videosuna göz atabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, Cities Skylines için Türkçe çeviri yapmayı düşünüyor musunuz?
Merhabalar, şu an düşünmüyoruz açıkçası.
Teşekkürler. Geçenlerde indirmiştim Enhanced versiyonunu ufak bir test için. Oyunun bu hali çok güzel görünüyor, yeniden bitirmeye fazlasıyla değecektir. Ücretsiz çeviri de çok iyi oldu. 🙂
Evet, açıkçası bu kadar kapsamlı bir sürümü -özellikle de PC için- beklemiyordu. Çoğu geliştirici stüdyolar genelde yeni nesil geçişlerini ışıkları daha canlı yapıp 60 FPS sabitlemekle yetinirken 4A'nın bu büyüklükteki bir işe girmesi takdire şayan.

Selamlar,
Programınızı indirdim,kayıt oldum,üyelik programına dahil değilim,Metro Exodus sayfasına geldiğimde sadece tanıtım bilgisini görüyorum,yamayı indirme,varlıklara ekleme vb. hiç bir seçenek bulunmuyor sayfada. Acaba yama ücretsiz dahi olsa indirmek için üyelik kaydı yaptırmak mı gereklidir? Veya sorun ne olabilir?

Selamlar programınızı indirdim, kayıt oldum, üyelik programına dahil değilim, Metro Exodus sayfasına geldiğimde sadece tanıtım bilgisini görüyorum, yamayı indirme, varlıklara ekleme vb. hiçbir seçenek bulunmuyor sayfada. Acaba yama ücretsiz dahi olsa indirmek için üyelik kaydı yaptırmak mı gereklidir? Veya sorun ne olabilir?
Programımızı indirdikten sonra ücretsiz yamalarımıza kullanmak için de kayıt olmanız gerekir, evet ancak ondan sonra üyelik sistemimize abone olmak ya da ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

Kayıt olduktan sonra "Çevirilerimiz" sayfasında Metro Exodus Enhanced Edition kısmına geldiğinizde tam olarak ne yazıyor, "Varlıklara Ekle" ve "Detaylar" yazması gerek. Sizde sadece "Detaylar" yazıyorsa muhtemelen çevirimizi daha önceden varlıklarınıza eklemiş olmalısınız.

Profilinizdeki oka tıklayıp "Varlıklarım" sayfasına geçtikten sonra istediğiniz yamanın üzerine gelip "İndir ve Kur"a basıp oyunun ana klasörünü seçmeniz yeterlidir.

İsterseniz rehberimize de göz atabilirsiniz: Anonymous Çeviri Üyelik Sistemi ve Client Kullanım Rehberi

Programımızı indirdikten sonra ücretsiz yamalarımıza kullanmak için de kayıt olmanız gerekir, evet ancak ondan sonra üyelik sistemimize abone olmak ya da ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

Kayıt olduktan sonra "Çevirilerimiz" sayfasında Metro Exodus Enhanced Edition kısmına geldiğinizde tam olarak ne yazıyor, "Varlıklara Ekle" ve "Detaylar" yazması gerek. Sizde sadece "Detaylar" yazıyorsa muhtemelen çevirimizi daha önceden varlıklarınıza eklemiş olmalısınız.

Profilinizdeki oka tıklayıp "Varlıklarım" sayfasına geçtikten sonra istediğiniz yamanın üzerine gelip "İndir ve Kur"a basıp oyunun ana klasörünü seçmeniz yeterlidir.

İsterseniz rehberimize de göz atabilirsiniz: Anonymous Çeviri Üyelik Sistemi ve Client Kullanım Rehberi
Ben Enhanced olmayan versiyonu kullanıyorum ve oyun crack maalesef,dediğiniz yönergeleri izlediğimde yamayı indirip oyunun olduğu klasöre kurmayı başardım ama maalesef ayarlar bölümünde Türkçe seçeneği çıkmadı,sağlık olsun,bende çalışmasa da muhtemelen kullanan ve kullanabilecek olan oyuncular vardır ve olacaktır,deneyimleyemesem de emeğinize sağlık.

Ben Enhanced olmayan versiyonu kullanıyorum ve oyun crack maalesef, dediğiniz yönergeleri izlediğimde yamayı indirip oyunun olduğu klasöre kurmayı başardım ama maalesef ayarlar bölümünde Türkçe seçeneği çıkmadı, sağlık olsun, bende çalışmasa da muhtemelen kullanan ve kullanabilecek olan oyuncular vardır ve olacaktır, deneyimleyemesem de emeğinize sağlık.
Eğer oyun Enhanced sürümü değilse sadece "Metro Exodus" yazanı indirmelisiniz eğer "Metro Enhanced Edition" yazanı normal sürüme kurmaya çalışırsanız yama çalışmaz. Yanlış yamayı kurduysanız oyunun ana klasöründe "yama_kaldır.exe"den yamayı kaldırabilirsiniz.

Metro Exodus yaması oyunun İngilizce sürümüne göre hazırlandı, yani oyun açıldığında oyun diliniz de İngilizceyse oyununuzun Türkçe olması lazım. Oyununuzun sürümü güncel mi bir de oyununuz İngilizce mi?

Eğer oyun Enhanced sürümü değilse sadece "Metro Exodus" yazanı indirmelisiniz eğer "Metro Enhanced Edition" yazanı normal sürüme kurmaya çalışırsanız yama çalışmaz. Yanlış yamayı kurduysanız oyunun ana klasöründe "yama_kaldır.exe"den yamayı kaldırabilirsiniz.

Metro Exodus yaması oyunun İngilizce sürümüne göre hazırlandı, yani oyun açıldığında oyun diliniz de İngilizceyse oyununuzun Türkçe olması lazım. Oyununuzun sürümü güncel mi bir de oyununuz İngilizce mi?
Oyun ingilizce versiyonu,sürüm olarak ise benchmark menüsünde yazdığı bilgi doğru ise v1.0.0.7 x64 sürümü,menüye girdiğimde yazılar ingilizce olarak çıkıyor,english dosyasının içine gömülü ise çeviri normalde english versiyonunda otomatik olarak Türkçe olması gerekiyor,indirip kurduğum versiyon enhanced değil,ondan yana sorun yok ama kullandığım oyun süürümü son sürüm olmayabilir,çalışmaması için geriye tek seçenek bu kalıyor çünkü,zaten bütün oyun aynı klasörde,kurulumu yanlış yere yapmam mümkün değil.

Dostum peki bu yamalar kendi çapında ne kadar güvenli? Ayrıca bunları Origin gibileri tespit etme durumları nasıl? BF5 görüyorum orada ve online bir oyun. Hile algılanabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı