Metro Exodus Enhanced Edition indirmeye değer mi?

Guthwine

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Malatya
Selamlar. Bildiğiniz gibi kışın Metro'nun ilk iki oyunu ücretsiz olmuştu. Ben de durum böyleyken Epic Games'ten Exodus'u da alayım dedim. İndirip bir kenara bıraktım seriyi. Bu yaz ancak başladım. Daha yeni ilk iki oyun bitti. 3. oyun için bu güncellemenin geldiğini biliyordum. Ama ayrı bir şekilde indirmem gerektiğini bilmiyordum. Kütüphaneme baktığımda Enhanced Edition'ı ayrı oyun olarak gördüm. Güncelleme falandır diye indireyim dedim, "75 GB kaldı" yazısını görünce şok oldum.

İndirmeye kalksam 7.5 saat sürecek. Geliştirilmiş RTX ve DLSS 2.0 beni cezbediyor. Ama henüz Türkçe yaması yok. Yama hazırlayanlar da çok yavaş ilerliyor. İngilizcem ile iyi, kötü anlarım hikayeyi. Ama hakkını veremem. Bu kadar seride ilerlemişken hakkını vermek isterim. Atmosfer de daha parlak gözüküyor. Ve bunun metro evrenine pek yakıştığını söyleyemem. Ama daha gerçekçi bir görünüşü var diyebilirim.

Evet, fikirlerim bunlardı. Sizinkileri de bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynadım ve büyük bir fark göremedim. Bazı sahnelerde orijinal versiyonun daha iyi bile göründüğünü söyleyebilirim. Fazla parlak ve atmosfere uymamış. Biraz araştırdığımda, benim gibi düşünen başka insanların olduğunu söylemeliyim.
Ha, indirilir, orası ayrı. Gene de ben orijinal versiyonu tercih ederdim, daha atmosferik.

Yeni konular

Geri
Yukarı