Sürprizbozan Metro Exodus Kötü son ile mi biter?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkLord3455

Hectopat
Yer
Little İtaly
Daha fazla  
Dostlar Metro Exodusta denilen herşeyi yaptım Ama yinede Duke Öldü, Kilisiden kimseyi öldürmeden çıktım Yan görevlerde mahkumları kurtardım haydutları bayıltarak gittim, Sadece teslim olan Bir haydut'u yanlışlıkla öldürdüm ve Ekran yanıp söndü sanırım - Puan aldım orada, Tüm yan görevleri yapmalımıyım Duke Ölsün istemiyorum, Ne yapmam lazım oyuna birdaha başlamalıyım sanırım.

@Shimada Sensei Hocam sizide etiketledim Bilgilisiniz diye cevap vermek zorunda değilsiniz tabi.

Son görevde gizli gittin değil mi? Kutsal balığı öldürdün mü? Ben haydutların içinden geçmiştim, ondan olduğunu sanmam. Tuhaf. Duke ölse de yine iyi sonla bitirebiliyorsun, daha zor olsa da.
Hocam son görev dediğimiz tüccarların olduğu görev mi? Öyleyse ben hiç saldırmadan direk koşarak tekneye binip gittim kimseyi öldürmedim, Anna ve ekibim ateş etmiş olabilir ama ben etmedim, Kutsal balığıda öldürmedim öldürmem mi gerekiyor, Duke'u yaşatmak için ne yapmam gerek,Ben oyunun sonunda herkes bi arada olsun istiyorum herkesi kurtarabileyim.

Çocuğun oyuncak ayısını almış mıydın? Tüm soru işaretlerini yapmıştım ben işte. Köylülerin hiçbirini öldürmedim, kafeslerini açtım. O bot kısmında çatır çutur vurdum ben. Haydutları da öldürdüm.

En son rahibin yanına giderken hiç gözükmedim ben. Başka detayları hatırlamıyorum.

Çocuğun oyuncak ayısını almış mıydın? Tüm soru işaretlerini yapmıştım ben işte. Köylülerin hiçbirini öldürmedim, kafeslerini açtım. O bot kısmında çatır çutur vurdum ben. Haydutları da öldürdüm.

En son rahibin yanına giderken hiç gözükmedim ben. Başka detayları hatırlamıyorum.
Hocam ayısınıda aldım gitarınıda aldım ama tüm soru işaretlerini yapmadım, Haydutları bende öldürüyorum ama siz The Volga bölümünde kimseyi öldürmeyin demiştiniz sanırım.

Ben tüm haydutları biçmiştim, bilemiyorum.
Şimdide böyle birşey gördüm. The Volga için, Duke'un yaşaması için gerekenler. Hocam Volgadakileri nasıl öldürdünüz üstlerinde Tüccar yazıyor ama.

Dosya Ekleri

• zab.PNG
    zab.PNG
    32,8 KB · Görüntüleme: 223

Yeni konular

Geri
Yukarı