Çözüldü Metro Exodus oyun açılmama ve fatal hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yusuf_

Hectopat
Oyunu açmaya çalıştığım zaman sırasıyla aşağıdaki hataları alıyorum. Baştaki hatada evet veya hayır demem bir şey değiştirmiyor. 2. hatada "run anyway" dediğim zaman sondaki hatayı alıyorum. Oyunu Epic Games'den aldım. Oyunu hiç açamadım. Aslında video şeklinde atacaktım daha anlaşılabilir olması için ama sanırsam video atılmıyor.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

unknown.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet

Rx580

Rx580

Oyunu dlcli aldım diye enhanced indirmiştim. Normal versiyonu indirirsem dlcleri oynayabilir miyim?

Rx580

Oyunu dlcli aldım diye enhanced indirmiştim. Normal versiyonu indirirsem dlcleri oynayabilir miyim?

Yazdım zaten oraya arkadaşım. Konuyu tamamen okumadan cevaplamaya mı çalışıyorsunuz?
Normal versiyonda sorunsuz oynayabilirsiniz.
@Enes3078
Dosyaları doğrulamayı denedin mi?
Evet
Ekran kartınız nedir?
Rx580
Ekran kartınız nedir?
Rx580
RTX destekli bir kart olmadan Enchanted Edition oynayamazsınız.
Ekran kartınız nedir?
Rx580
RTX destekli bir kart olmadan Enchanted Edition oynayamazsınız.
Meşhur soruyu soralım. Oyun orijinal mi?
Yazdım zaten oraya arkadaşım. Konuyu tamamen okumadan cevaplamaya mı çalışıyorsunuz?

Evet

Rx580

Rx580

Rx580

Normal versiyonda sorunsuz oynayabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı