Metro Exodus oyun sonları nasıldır?

isimsizbey123

Hectopat
Daha fazla  
Normalde bir iyi bir kötü son olur Metro oyunlarında. 2. oyun beni bu konuda çok sinir etmişti. Ne demek sağa sola sıktım milleti delik deşik ettim diye kötü son? Ne diye elime silah veriyorsun o zaman? Ne keyfi kalır ki hiç çatışmaya girmezsem? Şu an Exodus'a başladım ve 2. oyun bende böyle bir etki bıraktı. Milleti biçmek istiyorum ama korkuyorum kötü son olacak diye. Spoiler vermeden neler yapıp yapmazsak kötü sondan uzaklaşırız anlatabilirseniz sevinirim.

Normalde bir iyi bir kötü son olur Metro oyunlarında. 2. oyun beni bu konuda çok sinir etmişti. Ne demek sağa sola sıktım milleti delik deşik ettim diye kötü son? Ne diye elime silah veriyorsun o zaman? Ne keyfi kalır ki hiç çatışmaya girmezsem? Şu an Exodus'a başladım ve 2. oyun bende böyle bir etki bıraktı. Milleti biçmek istiyorum ama korkuyorum kötü son olacak diye. Spoiler vermeden neler yapıp yapmazsak kötü sondan uzaklaşırız anlatabilirseniz sevinirim.
Bu oyunda tamamen aynısı ve benim de sinirimi bozuyor, spoiler olmadan da anlatamam ne olduğunu. Bölümler vs her şey tamamen spoilerlı olur. Ama şunu söyleyeyim, gizli gitmek gerekiyor, 4 bölüm var oyunda, 2 tanesinde iyi son alırsanız ana sonda iyi sonu alıyorsunuz.

Normalde bir iyi bir kötü son olur metro oyunlarında. 2. oyun beni bu konuda çok sinir etmişti. Ne demek sağa sola sıktım milleti delik deşik ettim diye kötü son? Ne diye elime silah veriyorsun o zaman? Ne keyfi kalır ki hiç çatışmaya girmezsem? Şu an Exodus'a başladım ve 2. oyun bende böyle bir etki bıraktı. Milleti biçmek istiyorum ama korkuyorum kötü son olacak diye. Spoiler vermeden neler yapıp yapmazsak kötü sondan uzaklaşırız anlatabilirseniz sevinirim.

Düşmanlar bazen teslim oluyor öldürme onları.

Yeni konular

Geri
Yukarı