Metro Exodus save dosyası kayboldu

İşletim sistemi
Windows 10
Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
RAM
16 GB 3000 MHZ CL16
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER 6 GB 192 BIT
Anakart
GIGABYTE B450M S2H V2
İşlemci
RYZEN 3 2200G
Çok stabil çalışıyormuş gibi bir de save dosyası kayboldu. Ben hayatımda bu kadar rezil optimizasyonu olan, buglardan geçilmeyen boş beleş bir oyun görmedim. 2033 ve Last Light bu çöp oyuna bin basar. Oyunun Steam versiyonuna sahibim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok stabil çalışıyormuş gibi bir de save dosyası kayboldu. Ben hayatımda bu kadar rezil optimizasyonu olan, buglardan geçilmeyen boş beleş bir oyun görmedim. 2033 ve last light bu çöp oyuna bin basar. Oyunun Steam versiyonuna sahibim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosyaları doğrula yaptınız mı?

Çok stabil çalışıyormuş gibi bir de save dosyası kayboldu. Ben hayatımda bu kadar rezil optimizasyonu olan, buglardan geçilmeyen boş beleş bir oyun görmedim. 2033 ve Last Light bu çöp oyuna bin basar. Oyunun Steam versiyonuna sahibim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Diskdigger ile geri getirmeyi ya da değiştirilen save dosyasının eski haline sahip olmayı dene.

Belgelerim>4a games>metro 2033 Redux buradan bakmayı dene dostum.

Hocam şöyle bir sıkıntı var SSD+ HDD'ye sahibim. HDD'yi de ikiye böldüm. Kısacası C, D ve E sürücüleri var ve oyun E de olduğu için belgelerimde bulamıyorum. D sürücüsündeki belgelerim de de bulamadım.

Aklıma hiç gelmedi o anlık sinir ile şimdi yapıyorum.

Diskdigger ile geri getirmeyi ya da değiştirilen save dosyasının eski haline sahip olmayı dene.
Hocam şöyle bir sıkıntı var SSD+ HDD'ye sahibim. HDD'yi de ikiye böldüm. Kısacası C, D ve E sürücüleri var ve oyun E de olduğu için belgelerimde bulamıyorum. D sürücüsündeki belgelerim de de bulamadım.
Dener misin?

Dosya doğrulasa da sonuç değişmez.

O bende de oldu bir ara. Steam'den aldığım oyun nasıl böyle bir sıkıntı yapar diye kafayı yemiştim. Türkçe yama yaptığım için çok üstelemedim ondan herhalde dedim. Tekrar başlamıştım oyuna.

15 saat oynadım Tayga ormanlarına geldim bir daha imkanı yok başlamam hocam zaten çok keyif vermedi bana. Sırf 15 saat uğraştım diye bitirmek istiyorum.

Dener misin?

Dosya doğrulasa da sonuç değişmez.

Deniyorum şimdi.

Hard diskimde bir sıkıntı var sanırsam aramayı başlattığımda BSoD veriyor. Kafa atma sorunu da vardı halihazırda zaten vaadi doluyor sanırsam.

15 saat oynadım Tayga ormanlarına geldim bir daha imkanı yok başlamam hocam zaten çok keyif vermedi bana. Sırf 15 saat uğraştım diye bitirmek istiyorum.

Deniyorum şimdi.

Hard diskimde bir sıkıntı var sanırsam aramayı başlattığımda BSoD veriyor. Kafa atma sorunu da vardı halihazırda zaten vaadi doluyor sanırsam.
Tayga ormanlarına gelmişsin 15 saat oynamışsın loot yaparak oynamıştırsın sen bide. Vah vahh vah yazık olmuş cidden yazık

Geri
Yukarı