MLD M500 1 TB mi, XPG Spectrix S40G mi?

Bütçe
2.500

Shenzhenn

Hectopat
Makaleler
1
MLD ile ikisi aynı fiyata denk geliyor neredeyse, XPG'nin ışıklı olması cazip fakat XPG çok yüksek hız değerleri sunuyor gibi gözüküyor. IOPS değeri falan demişler, pek bir bilgim yok.

Micron MTFDKCD256TFK takılı şu anda, buna da ekstra uç kısmına demir eklenerek takılmış ama yine de ben bunları alıp takabilirim değil mi?

1713202690184.png

(küçük m2)

@Setsuna Yuki

MLD ile ikisi aynı fiyata denk geliyor neredeyse, XPG'nin ışıklı olması cazip fakat XPG çok yüksek hız değerleri sunuyor gibi gözüküyor. IOPS değeri falan demişler, pek bir bilgim yok.

Micron mtfdkCD256TFK takılı şu anda, buna da ekstra uç kısmına demir eklenerek takılmış ama yine de ben bunları alıp takabilirim değil mi?

Eki Görüntüle 2169556

(Küçük M.2)

@Setsuna Yuki

MLD 1TB bende kullanıyorum,memnunum.

MLD M500 berbat bir SSD ve vadedilen değerleri veremiyor. O SSD'de E21T kontrolcü var, 7000 MB civarına çıkamaz o kontrolcü. Alınmaz.

2.400 TL bütçen varsa bunu al:

S40G'de RGB'lerden dolayı SSD ısınıyor.

MLD M500 berbat bir SSD ve vadedilen değerleri veremiyor. O SSD'de E21T kontrolcü var, 7000 MB civarına çıkamaz o kontrolcü. Alınmaz.

2.400 TL bütçen varsa bunu al:

S40G'de RGB'lerden dolayı SSD ısınıyor.
Kasamın hava sirkülasyonu iyi olduğunu düşünüyorum, M2 kısmı da ekran kartının üzerinde kalıyor.

@Caner Uncu Samsung 980'de alabiliyorum bu fiyata, hangisi daha iyi olur?

Son düzenleme:
Ucuza XPG bulunca XPG aldım ve memnunum, 3.688 okumaya 2.821 yazma aldım.

Ayrıca soğutmam iyi sanırım, 40 dereceyi geçtiğini görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı