Metro Exodus yeni nesil versiyonu çıktı!

Chloe Price

Decapat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
Evet, Türkiye saati 18.00'da yüklemeye açıldı. Eğer oyunu daha önce herhangi bir platformdan aldıysanız, hem normal versiyonu sizde kalacak hem de yeni nesil versiyonuna ücretsiz sahip olacaksınız.
Not: Oyunu oynamak için RT destekli ekran kartı şart.
Detaylar:

Keşke şu seriye devam oyunu gelse be. Dönüp dolaşıp tekrar oynuyorsun. Yaza bir kez daha bitirmeyi planlıyorum.

Bilgisayarımda yer olmadığı için silmek zorunda kalmıştım. Oynamaya da bahane oldu hem.

Ben last light ı kötü sonla bitirdiğim için oynayacağım yaza. Oyunda iyi sonda varmış. Bende diyorum 2.oyunun sonu ile 3.oyun hiç tutarlı değil.😀 Yazın görcez bakam iyi sonda neler olacak. O bahane ile ile seriyi tekrar oynayacağım bende.

Harika!
Kim bana Steam üzerinden hediye etmek ister? :)
İndirim koduyla Epic'ten 58 TL'ye aldım.

Sistem gerekiyor oynamak için bu versiyonu. Minimum 2060, o da 45 FPS verebiliyor en düşükte. Ben daha normalini oynayamıyorum, bunu 10 yıl sonra falan oynarım herhalde. 😅

180269324_823992095182539_6328354825955909575_n.jpg

Bende mi sıkıntı var bilmiyorum ama Enhanced Edition değil de Redux deseler daha iyiymiş. Ayrıca sistem gereksinimlerini bu kadar yükseltecek derecede bir yükseltme olmamış, aksine bence daha kötü gözüküyor.

Grafik yaması yapma takıntısı var herhalde bu firmada.
Bunu yapacağına DLC veya yeni oyun yapaydın daha iyiydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanki sadece parlaklığı artırıp önümüze sunmuşlar gibi geliyor ama neyse en azından farklı bir ücret istemiyor.

Grafik yaması yapma takıntısı var herhalde bu firmada.
Bunu yapacağına DLC veya yeni oyun yapaydın daha iyiydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanki sadece parlaklığı artırıp önümüze sunmuşlar gibi geliyor ama neyse en azından farklı bir ücret istemiyor.

Hocam ışığın miktarını arttırmışlar gibime geliyor sadece :D

Yeni konular

Geri
Yukarı