Metro Exodus yeni oyunda save gider mi?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Merhabalar. Ben Metro Exodus'u dün kötü sonda bitirdim. İlk sorum şu: Eğer New game + yaparsam savelerimin gitme ihtimali var mı? İkinci sorum ise: Nasıl iyi sona ulaşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben internetten bakmıştım yolculukta arkadaşların ölüyor (nerede öldüklerini tam bilmiyorum) oyunda gizli gitmen gereken yerler var oralarda gizli gidersen ölmüyorlar diye biliyorum. Takımında az kişi kaldıysa orada sana kan veremiyorlar ve ölüyorsun.

Son düzenleme:
Ben internetten bakmıştım yolculukta arkadaşların ölüyor (nerede öldüklerini tam bilmiyorum) oyunda gizli gitmen gereken yerler var oralarda gizli gidersen ölmüyorlar diye biliyorum. Takımında az kişi kaldıysa orada sana kan veremiyorlar ve ölüyorsun.
Ben biliyorum onu. Anlatırsam:
Evet, bana kan verebilen Stepan oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Anna önceden hastalanıyordu, biz de o ilacı getirmemiz lazımdı. Miller radyasyondan ölüyordu, biz ilacı alıyorduk. Anna kurtuluyordu ama Miller ve Artyom ölüyordu. Orada da bitiyor.
İşte ben ondan sonra baya bozuldum, yattıktan sonra içimde bir eksiklik hissedince iyi son ile bitirmek istedim. Ama bazıları ise düşmanları öldürmek yerine bayılt falan dediler ben de öyle yaptım. Fakat gene olmadı. Acaba başında düşmanları bıçakla öldürdüğüm için mi öyle oldu?

Ben biliyorum onu. Anlatırsam:
evet, bana kan verebilen stepan oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Anna önceden hastalanıyordu, biz de o ilacı getirmemiz lazımdı. Miller radyasyondan ölüyordu, biz ilacı alıyorduk. Anna kurtuluyordu ama miller ve artyom ölüyordu. Orada da bitiyor.
işte ben ondan sonra bayağı bozuldum, yattıktan sonra içimde bir eksiklik hissedince iyi son ile bitirmek istedim. Ama bazıları ise düşmanları öldürmek yerine bayılt falan dediler ben de öyle yaptım. Fakat gene olmadı. Acaba başında düşmanları bıçakla öldürdüğüm için mi öyle oldu?

1618904501070.png

İnternette böyle yazıyor sadece bir bölümü oynayarak yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Bölümlerin sonunda böyle ekrana ışık gibi bir şey geliyor ya beyaz ya da kırmızı çok fazla kırmızı gelirse beyazlar az kalırsa kötü son geliyor.

He bir de gördüğüm kadarıyla:
Duke bizim ele geçirdiğimiz bir kulede yaralanıyordu, sonra biz Aurora'ya atlıyorduk ama Duke ölüyordu. Bir de Hazar bölümünde Baron'un kulesi patlıyordu sonra da Damir ve Giul ölüyordu. Diğerleri de yaşıyordu.
Eki Görüntüle 983202

İnternette böyle yazıyor sadece bir bölümü oynayarak yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Bölümlerin sonunda böyle ekrana ışık gibi bir şey geliyor ya beyaz ya da kırmızı çok fazla kırmızı gelirse beyazlar az kalırsa kötü son geliyor.
Hangi site o?

He bir de gördüğüm kadarıyla:
Duke bizim ele geçirdiğimiz bir kulede yaralanıyordu, sonra biz Aurora'ya atlıyorduk ama Duke ölüyordu. Bir de hazar bölümünde Baron'un kulesi patlıyordu sonra da damir ve giul ölüyordu. Diğerleri de yaşıyordu.

Hangi site o?

Bende kimse ölmedi mesela iyi sonla bitirdim.

Geri
Yukarı