Metro Exodus yeni oyunda save gider mi?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Beşiktaş/İstanbul
Merhabalar. Ben Metro Exodus'u dün kötü sonda bitirdim. İlk sorum şu: Eğer New game + yaparsam savelerimin gitme ihtimali var mı? İkinci sorum ise: Nasıl iyi sona ulaşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 983202

İnternette böyle yazıyor sadece bir bölümü oynayarak yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Bölümlerin sonunda böyle ekrana ışık gibi bir şey geliyor ya beyaz ya da kırmızı çok fazla kırmızı gelirse beyazlar az kalırsa kötü son geliyor.
He tamam. Ben herhalde teslim olanları öldürdüğüm için kötü sonla bitti.

Oyunda tamamen iyi bir karakter olarak iyi sonu oynayabilirsin. Haydutların elindeki tutsakları serbest bırakarak, düşman öldürmek yerine bayıltarak. Oyunun başlarında iki tane yan görev vardı. Bir ayıcık ile gitar bulmamız lazımdı. Onları bulup vererek. Tüm bunları yaparsan iyi sona ulaşabilirsin. Her yaptığın iyi harekette ekran beyaz bir ışıkla parlayıp bir ses gelir.

Ben bir yan görevi yaptım o da:
Giul'un istediği fotoğrafı ona vermiştim.
Şu soruya da gelirsem: Ben o zaman oyuna baştan başlasam (New Game+ olarak yaparsam) önceki savelerim gider mi?
Oyunun geçtiği ilk açık dünyada( Teknolojiye karşı olan bir tarikat vardı) iki yan görev geliyor. Birisinde Stepan gitar istiyor. Diğerinde ise küçük bir kız çocuğu vardı adını hatırlayamadım, o bir oyuncak ayı istiyor.

Oyunda tamamen iyi bir karakter olarak iyi sonu oynayabilirsin. Haydutların elindeki tutsakları serbest bırakarak, düşman öldürmek yerine bayıltarak. Oyunun başlarında iki tane yan görev vardı. Bir ayıcık ile gitar bulmamız lazımdı. Onları bulup vererek. Tüm bunları yaparsan iyi sona ulaşabilirsin. Her yaptığın iyi harekette ekran beyaz bir ışıkla parlayıp bir ses gelir.
Ben onu biliyorum. Ben arada bir düşman öldürdüğüm zaman ekran laciverte dönüyor ve arkadan değişik bir ses geliyor. Bu durum kötü sona ulaşacağımın bir işareti mi?
Oyunun geçtiği ilk açık dünyada( Teknolojiye karşı olan bir tarikat vardı) iki yan görev geliyor.
Moskova bölümünde yani.

Ben bir yan görevi yaptım o da:
Giul'un istediği fotoğrafı ona vermiştim.
Şu soruya da gelirsem: Ben o zaman oyuna baştan başlasam (New Game+ olarak yaparsam) önceki savelerim gider mi?
Galiba siliniyor diye biliyordum ama save bölümü var ise oradan istediğiniz bölümü yükleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı