Çözüldü Metro Exodus yüklü olmamasına rağmen yüklü görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RiverLuci

Hectopat
Daha fazla  
Depolamada Metro Exodus gözüküyor, ama bilgisayarımda yok. Kaldıramıyorum da buradan, yardımcı olur musunuz?

dp.PNG

Çözüm
Depolamada Metro Exodus gözüküyor, ama bilgisayarımda yok. Kaldıramıyorum da buradan, yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1206990
Korsan bir şey kullandınız mı?

Eğer Denetim Masası > Program Ekle kaldır kısmında görünüyorsa verdiğim linkten
HiBit Uninstaller yükleyin. Yükledikten sonra kaldırmak istediğiniz uygulamaya sağ tıklayıp Uninstall Selected butonuna basın.

1636139336839.png

Daha sonra aşağıdaki pencere gelecek sarı boyalı ayar açıkken Start butonuna basıyoruz.
1636139396910.png

Ardından aşağıdaki pencere gelecek yine sarı ile boyalı ayar açıkken Scan butonuna basıyoruz.

1636139472135.png

Son olarak açılan pencerede sarı ile boyalı olan ayarları kapatıp Finish butonuna basıyoruz ve işlemin bitmesini bekliyoruz.

1636139535046.png

Böylece kalıntıları ile kaldırılmış olacak. Ardından Kaspersky veya Malwarebytes ile tarama yapıp virüs var ise silebilirsiniz.

@RiverLuci.
Açılmadı önceden klasörü sildiğimde açılmıştı galiba.
Ayrıca temp , %temp% klasörlerinin içindeki dosyaları silip, Windows içindeki Diski Temizle uygulamasıyla temizlik yapabilirsiniz.

Oyunu .RAR şeklinde mi indirdiniz? İçindeki dosyaların boyutu kaç GB gösteriyordu?

Ayrıca temp, %temp% klasörlerinin içindeki dosyaları silip, Windows içindeki diski temizle uygulamasıyla temizlik yapabilirsiniz.

Oyunu. RAR şeklinde mi indirdiniz? İçindeki dosyaların boyutu kaç GB gösteriyordu?

Torentten indirmiştim 98 GB olması lazım tempi temizledim diski temizlede yaptım.
Klasörü vardı oyunun onu direkt silmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı