Metro Exodus'tan önce tüm seri oynanmalı mı?

kerimgmrh

Decapat
Daha fazla  
Metro Exodus aşırı derecede ilgimi çekiyor ve bu evrene girmek istiyorum fakar Metro 2033'ü 2 saat oynamam rağmen o teknik açıdan eskiliği hissediyorum ve beni gerçekten rahatsız ediyor.
Oyunun sadece 60 Hz çalışması ekranda yırtılmalar olması vs çok fazla gözümü yoruyor ve kirli geliyor.
Teknik nedenlerden direkt Exodus'a giriş yapmak istiyorum ilk iki oyunun hikayesini sadece izlesem ve Exodus'a giriş yapsam yine eğlenebilir miyim hikayeye girebilir miyim kısacası gerçekten bu oyundan zevk alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alırsın hocam, ama evrene tam olarak girmek istiyorsan hem kitapları hem de oyunlarını oynamanı öneririm.

Ya oyun 60 Hz'de çalışmasa gerçekten sorun değil oynarım ama ekrandaki yırtılmalar ve o kasıyormuş hissi çok baydı yoksa oyun sardı hikayesi falan çok hoş atmosferi harika bir de oyuna Epic üzerinden sahibim o nedenle sanırım bu mevzunun çözümü de yok. Gerçekten rahatsız edici bir olay.
Problemi çözmüş bulunmaktayım çift ekran kullanıyorum monitör ve laptop olmak üzere oyun laptop çözünürlüğüne ayarlıymış monitörün çözünürlüğüne alınca problem çözüldü artık gönül rahatlığıyla bitirebilirim oyunu.

Son düzenleme:
Bence oyunu izlemekle oynamak arasında dağlar kadar fark var ve bir şekilde ilk iki oyununu bitirin. Ondan sonra Exodus'a geçersiniz ve imkanınız varsa kitabını da alın. Metro 2033, 2034, 2035 şeklinde gidiyor ve oyunun oynanış sırasıyla aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı