Metro Exodus'un puanları hakkettiğinden düşük olması

Shaycrom

Decapat
Yer
Steam
Daha fazla  
Ben böyle düşünüyorum. Oyunun atmosferi, hikayesi ve oynanışı çok güzeldi. Ancak bu oyunun puanları neden düşük be? Sizin fikirleriniz nelerdir?

371453

Benim ilgi alanımda değil bu oyun önceki serilerini de oynamadım. Ama bence doğru bir yorum olacak bu yaptığım; tek sorunu yanlış zamanda piyasaya sürülmesidir bence. Eğer ki hakettiği değeri alamıyorsa. Piyasada bir "Apex Legends" furyası varken, kimsenin gözünün hikaye oyunu göreceğini sanmıyorum.

O olay çok saçma zaten. Metro Exodusu anlarım da ilk iki oyuna kötü inceleme bombardımanı yapılması ;(

Ben oyunu yerine kitabını tercih ettim. Daha başlamadım. 2033 biraz okuyup bıraktım. Tekrar başlarım diye yanıma aldım ama okumuyorum. Bu da ilginç.

Benim ilgi alanımda değil bu oyun önceki serilerini de oynamadım. Ama bence doğru bir yorum olacak bu yaptığım; tek sorunu yanlış zamanda piyasaya sürülmesidir bence. Eğer ki hakettiği değeri alamıyorsa. Piyasada bir "Apex Legends" furyası varken, kimsenin gözünün hikaye oyunu göreceğini sanmıyorum.
2 farklı kulvar, ve geçmişini oynamadığın bir oyun için yorum yapmak pek doğru değil. Apex legends 3-5 gün sürdü ve şimdi işin köpük kısmı gitmeye başlıyor. Metro exodus en büyük yanlışı steame attığı çalımla yaptı ve satışlarının yarısından fazlasını kaybetti

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı