Metro kitap serisi yazım ve imla hataları

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Bu seriyi alacağım. Ancak, internette yorumlara baktığımda yazım ve imla hatalarından çokça bahsedilmiş. Okuyan arkadaşlar bu konu hakkında yorum yapabilirler mi?

Hepsini okudum. Dikkatimi çekecek kadar çok vardı ama okumayı, anlamayı engelleyecek kadar çok yoktu. Hepsi için de Panama Yayıncılığa mail attım ama herhangi bir geri dönüş almadım.
Ben bir işe başladım mı iyi konsantre oluyorum. Ama en ufak rahatsız edici şeyde dikkatim dağılıyor. İmla hataları bu kadar çok rahatsız edici midir?

Ben bir işe başladım mı iyi konsantre oluyorum. Ama en ufak rahatsız edici şeyde dikkatim dağılıyor. İmla hataları bu kadar çok rahatsız edici midir?
Technopat'ta bile dolusuyla var. O kadar da rahatsız edici değil bence.

Hatta şöyle söyleyeyim. Yazım ile imla aynı şey. Konu başındaki cümlenizde anlatım bozukluğu var aslında. Pek de rahatsız olmuş gibi durmuyorsunuz.

Technopat'ta bile dolusuyla var. O kadar da rahatsız edici değil bence.

Hatta şöyle söyleyeyim. Yazım ile imla aynı şey. Konu başındaki cümlenizde anlatım bozukluğu var aslında. Pek de rahatsız olmuş gibi durmuyorsunuz.
Mesela bu beni rahatsız etmez. 🙂 Ama yorumların hemen hepsinin bu şekilde olması düşündürdü beni.

Abartmamak lazım. İnsan yapımı hiçbir şey kusursuz olmaz. Bu kadar takılırsan zevk alamazsın hayattan. Rusça okursan daha az hata görürsün muhtemelen.
Tabii öyle. Ama dediğim gibi, hatalar çok göze batıyor ve dikkati dağıtıyorsa bu beni rahatsız eder açıkçası.
@Vavien. , @Shimada Sensei Kitabı geçen hafta sipariş verdim, henüz gelmedi. Sizden sonra epey araştırdım. Hikayenin akışını ve konsantrasyonu bozacak kadar kötü olmadığını öğrendim. Geldiğinde bir güncelleme daha yaparım almayı düşünenler için. 🙂 Çok teşekkür ederim.
@Shimada Sensei , @Vavien.

Aldım, hayırlısı olsun. Teşekkürler. 🙂

WhatsApp Image 2020-11-19 at 13.25.38.jpeg

Son düzenleme:
Mesela bu beni rahatsız etmez. 🙂 Ama yorumların hemen hepsinin bu şekilde olması düşündürdü beni.

Tabii öyle. Ama dediğim gibi, hatalar çok göze batıyor ve dikkati dağıtıyorsa bu beni rahatsız eder açıkçası.
@Vavien. , @Shimada Sensei Kitabı geçen hafta sipariş verdim, henüz gelmedi. Sizden sonra epey araştırdım. Hikayenin akışını ve konsantrasyonu bozacak kadar kötü olmadığını öğrendim. Geldiğinde bir güncelleme daha yaparım almayı düşünenler için. 🙂 Çok teşekkür ederim.
@Shimada Sensei , @Vavien.

Aldım, hayırlısı olsun. Teşekkürler. 🙂

Eki Görüntüle 742923
Özellikle 2. kitabında çok var. Diğer kitaplarda pek görmedim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı