Sürprizbozan Metro: Last Light iyi son vs kötü son

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KürşaT0

Centipat
Daha fazla  
Metro 2033 Redux bitirdim. Metro: Last Light'ta bu iyi son kötü son olayı ne tam olarak? Ben kötü sonla bitirdim. D6'yi havaya uçurdum ve herkes öldü. İnternette biraz baktığımda tuhafıma gitti açıkçası bu olay. Kötü sonda Anna bir bebeğe bizi anlatıyor işte yaptığımız fedakarlıkları, ölenleri falan filan... Sizin tavsiyeniz nedir acaba? Baştan mı oynasam ve iyi son yapmalı mıyım?

Metro 2033 Redux bitirdim. Metro: Last Light'ta bu iyi son kötü son olayı ne tam olarak? Ben kötü sonla bitirdim. D6'yi havaya uçurdum ve herkes öldü. İnternette biraz baktığımda tuhafıma gitti açıkçası bu olay. Kötü sonda anna bir bebeğe bizi anlatıyor işte yaptığımız fedakarlıkları, ölenleri falan filan... sizin tavsiyeniz nedir acaba? Baştan mı oynasam ve iyi son yapmalı mıyım?

Gerek yok hocam sonuçta oynamışsınız ve kararlarınız buraya çıkmış. Bende bu sonda bitirmiştim. en azından Artyom kahraman oldu o7.

Geri
Yukarı