Metro Last Light Redux için Türkçe yama önerisi

stownnberat

Picopat
Selamlar. Metro Last Light Redux'a Epic Games üzerinden sahibim. Oynamak istiyorum fakat Türkçe yama bulamadığımdan dolayı oynayamıyorum. Bir iki tane denedim, safe... gibi bir hata aldım. Kısacası düzgün çalışan, hata vermeyen bir yama var mı?

Zamanında OyunÇeviri'den indirip oyunu bu yamayla bitirmiştim, birkaç kez. Çeviri iyi, cümleler düzgün ve anlaşılır.

Galiba benim indirdiğim buydu, eğer benim indirdiğimse oyun açılmıyordu.

Yama dosyasını çalıştırmadan 7-ZIP vb. uygulamalar ile dosyalarını çıkarın. Dosyaları el yordamı ile oyun dosyalarına aktarın. Büyük ihtimalle çalışacaktır.

2023-09-19_15-54.png

Oyunun dosya içeriğini bilmediğimden emin değilim. Olmazsa bağlantıdaki yamayı deneyebilirsin.

Yama dosyasını çalıştırmadan 7-ZIP vb. uygulamalar ile dosyalarını çıkarın. Dosyaları el yordamı ile oyun dosyalarına aktarın. Büyük ihtimalle çalışacaktır.

Eki Görüntüle 1949335

Oyunun dosya içeriğini bilmediğimden emin değilim. Olmazsa bağlantıdaki yamayı deneyebilirsin.
Olmuyor hocam, hata alıyorum.

Hocam Steam'da varmış, fakat redux değil. Complete Edıtıon, bunun türkçe yamasını nereden bulabilirim?

Hocam Steam'da varmış, fakat redux değil. Complete Edıtıon, bunun türkçe yamasını nereden bulabilirim?
Bir önceki mesajımdaki yamayı denedin mi?

Complete Edition, Last Light'ın eski versiyonudur. Bir ara ücretsiz dağıtılmıştı. Kütüphanende varsa bu yüzden vardır. Redux olanları oynasan daha sağlıklı olur çünkü eski versiyonlarda çok sıkıntı çıkıyor. Hatta Last Light Redux, 2033 Redux'tan daha optimize çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı