Metro Last Light Redux iyi son nasıl yapılır?

*!!NIGHT!!*

Hectopat
Daha fazla  
Bugün oyunu bitirdim ve Artyorum bombayı patlatarak kendini de öldürdü düşmanları da.
Ama bitirdikten sonra YouTube'de izlediğim bir videoda tam bombayı patlatacak iken küçük Dark One diye geçen yaratık onu durduruyor.
Bende neden böyle olmadı? Olması için çok zahmet gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baştan başlaman gerekiyor epey yapılacak var. Neyse ki Exodus'da bu kadar fazla saçmalığı yapmamıza gerek yoktu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baştan başlaman gerekiyor epey yapılacak var. Neyse ki Exodus'da bu kadar fazla saçmalığı yapmamıza gerek yoktu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cevabın için teşekkürler. Bir gün boşta kalırsam en baştan başlayacağım.

Mümkün olduğunca az insan öldür, çevrendeki insanlarla diyaloğa gir, onları dinle. Ve düşmanlarını mümkün olduğunca bayılt.
Aslında karşıma 2 seçenek çıktı ve ikisinde de bayılttım yani öldürmedim ama gizli gizli aradan sıvıştığımız yerlerde bayıltmak yerine öldürmeye alışmışım ne yapalım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı