Sürprizbozan Metro: Last Light Redux iyi son nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lynch_3142

Picopat
Daha fazla  
Bu oyunda iyi sonu bir türlü yapamıyorum 3 kez oyunu bitirdim 3'ündede iyi sonu yapamadım olabildiğince herkesi bayılttım Paveli öldürmedim Lesnitsky'ı öldürmedim hapishanedeki mahkumları serbest bıraktım ayıyı gözcülerden kurtardım, ayısını kaybeden çocuğa ayısını geri verdim ama hala iyi son yapamıyorum bir türlü acaba daha fazla ne yapmam gerek?

Hiç kimseyi öldürmeden sadece bayıltarak ve birkaç yerde yardıma muhtaç kişilere yardım ederek yaparsın anca. Zor ama yapılmayacak bir şey değil yanındaki yaratık seni izliyor ona göre hareket etmelisin insanlığın yaşamaya değer olup olmadığına senin üzerinden karar veriyor.

Hiç kimseyi öldürmeden sadece bayıltarak ve birkaç yerde yardıma muhtaç kişilere yardım ederek yaparsın anca. Zor ama yapılmayacak bir şey değil yanındaki yaratık seni izliyor ona göre hareket etmelisin insanlığın yaşamaya değer olup olmadığına senin üzerinden karar veriyor.

Bir kişiyi bile öldürmememizmi gerek yoksa birkaç kişiden bir şey olmaz mı?

Geri
Yukarı