Sürprizbozan Metro: Last Light Redux'u kötü sonla bitirmek

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Metro: Last Light Redux'u daha yeni bitirdim ve kötü son ile bitirdim tek kötü yaptığım yerler düşmanları bayıltmak yerine öldürdüm ve.
Lesnitsky ve pavel'i öldürdüm.
Bunlar harici daha başka kötülük yaptığımı düşünmüyorum bitirdiğim son.
Artyom D6'yı yok edecek kolu çevirdi ve tüm D6 yok oldu, iyi son ise kara derililer bizi durduruyor ve tüm düşmanları öldürüyordu.
Ben kötü son ile bitirdim ancak ben tatmin olamadım çünkü Metro Exodus'ta iyi sonun sonrasını oynuyoruz.
exodusta ana karakter Artyom ama ben last light ta öldüm artyom ile, bu da bende bir kopukluk yaşattı.
Last light ile exodus un bitirdiğim son ile bir bağlantı olmayacak değil mi? Metro 2033 reduxuda kötü son ile bitirdim ama last night kötü son ile devam ediyordu exodus iyi son ile devam ediyor aklıma takıldı?

Son düzenleme:
Fazlasıyla saçma olur çünkü bir şeyi yanlış yapsan diğer her şeyi doğru yapsan da sana kötü sonu veriyor. Mükemmel oynaman gerekiyor bu da can sıkıcı

evet saçma olur çünkü değmez. iyi ile kötünün çok farkı yok ben oyundan bile hoşlanmadım :D bir detroit değil yani diğer senaryoları merak ettirtmiyor.
Oyununun amacı diğer senaryoyu merak ettirmek değil ki Detroit ile metro kıyaslamak bence çok saçma ayrı oyunlar çünkü.

Geri
Yukarı