The Last of Us Part 1'i 16 saate bitirmek nasıl?

muho1996

Picopat
Daha fazla  
The Last of Us Part 1'i 16 saatte bitirdim. İlk başlarda çok zorlandım oyuna alışma süreci vs. oyunu bitirme sürem uzun mu normal mi?

DLC'siyle beraber 13 saatte bitirmiştim. Sizin oynanış süresi normal gibi geldi. Sınırsız mermi, tek mermide adam öldürme vb. gibi şeyleri DLC'de aktif etmiştim. Aktif etmeseydim muhtemelen benim de 14-15 saat civarı sürerdi.

Girilebilen her yere girip her notu araştırıp toplanacak her şeyi toplayıp, bakılmayan tek bir yer bırakmazsan oyun 25 saati rahat buluyor. Normal sürede bitirmişsiniz etliye sütlüye karışmadan.

Girilebilen her yere girip her notu araştırıp toplanacak her şeyi toplayıp, bakılmayan tek bir yer bırakmazsan oyun 25 saati rahat buluyor. Normal sürede bitirmişsiniz etliye sütlüye karışmadan.

Ben uzun sürdü diye düşünmüştüm. Silahları sonuna kadar geliştirdim. Gördügüm her şeyi topladım. Hikayesi de sonuna doğru çok etkiledi. Güzel tecrübeydi.

Tlou Remastered’i 10-11 arası bitirmiştim kendime uzun oynadım herhalde diyordum normal gibi. Part 1’de ekstra içerik var mı bilmiyorum ama?

Yeni konular

Geri
Yukarı