Metro serisi İngilizce mi oynanmalı Rusça mı?

Bold Pilot

Hectopat
Yer
Gediz/Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, seriyi daha önce İngilizce seslendirme ile bitirdim fakat şimdi tekrar başlayacağım. Seriye sizce Rusça seslendirme ile mi oynamalıyım? Bazı karakterlerin Rusça seslendirmesini beğenmedim (özellikle anna), siz olsanız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, seriyi daha önce İngilizce seslendirme ile bitirdim fakat şimdi tekrar başlayacağım. Seriye sizce Rusça seslendirme ile mi oynamalıyım? Bazı karakterlerin Rusça seslendirmesini beğenmedim (özellikle anna), siz olsanız ne yapardınız?
Yani oyunun aslı Rusça ve o kültüre ait bir oyun. Dil değişince illaki bir şeyler kaybedecektir. Türkçe Altyazı kullanıyor musunuz?

Atmosferi güçlendirir diye düşündüm hocam. Rusça da çok sevdiğim bir dil. Karakterlerin sesine alışırım umarım.
Rusça versiyonunda değişen diyaloglar altyazıya da yansıyorsa tekrar oynanabilir. Onun dışında oyunu yeniden oynamak için bahane yaratmaya çalışmıyorsanız değmez.

Ben üçlemeyi ilk Rusça seslendirme ile bitirmiştim ve insanların aksine ben kolay alıştım. İkinci oynayışımda İngilizce dublaj oynamayı düşünüyorum bence bir deneyin o kadar kötü değil hem atmosfere uyuyor hemde Rusça'da "Artyom!" Kelimesini o kadar çok duyuyordum ki artık bir gülme geliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı