Çözüldü Metro serisinde küfür var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
İçinde küfür, çıplaklık, cinsellik gibi öğeler var mı? Ona göre YouTube'a atacağım.

Türkçe yamayı nereden indirdin bilmiyorum ama ben neredeyse tüm diyaloglarda 3 dakikada bir küfür görmüşümdür. Ayrıca her yeni istasyona ulaştığında tahrik edici dans gösterisinden sonra kadınlar ödeme karşılığında cinsel içerikli şov teklifinde bulunuyor. Ödemeyi üç beş kurşun ile yapıyorduk onu bile vermemiştim 😁

Türkçe yama indirmedim ki, İngilizce oynadım? Nerede 3 dakikada bir küfür var, sizin çevirmen sövmüş olmasın?

Dostum Anna ile Artyom evli zaten. Dini nikah yok diye yan yana oturmalarını istemiyorsan çekmezsin. Karakterler bir elin parmağından az birbirine sarılıyor. Bu düşüncenden vazgeçip rahat takılmanı öneririm.

Oldu da GTA oynadın, YouTube'da kimse sen striptiz'de gezdin diye izleyip günaha girmez.

Evet bende epeydir farkındayım bu durumların, forumda çok fazla yaşanıyor.

2. oyunu kastetmiş olabilir. LGBT öğeleri ve politik doğruculuk içeren bir oyun olmasından ötürü.

1'in başlarını oynadıktan sonra sıkılıp bıraktım.

Videosunu çektiğinde günahı paylaşmak olduğu için sordum her izleyen günaha girmesin ve bende girmeyeyim diye kendim oynarım belki.

Oh ne ala memleket kendin oynayacan her şeyi görecen işini halledecen izleyenler görmesin günah diyecen geç bunları babacım geç at hepimiz faydalanalım.

Oh ne ala memleket kendin oynayacan her şeyi görecen işini halledecen izleyenler görmesin günah diyecen geç bunları babacım geç at hepimiz faydalanalım.

Açıkladığım gibi her gören insan için tekrar tekrar günaha girmiş olurum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı