Metro serisinin 4. oyunu

Mortem KAHN

Centipat
Metro Exodus ile şimdilik son bulan hikaye, devam edecek gibi görünüyor. 4A Games Metro Exodus'un tutulduğunu görünce yeni bir oyun için kolları sıvamış. Sizce devam oyununda işleyiş nasıl olacak? Yine artyom ile beraber mi olacağız? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metro 2036 diye bir kitap olmadığı için tahmin yapmak zor olur. Büyük ihtimal Exodus Online veya kafalarına göre bir oyun yapacaklar. Yine de yazar kafalarına göre bir hikaye yazmalarına izin verir mi bilemem. Kesin yazar el atar bu işe. Bir yardımda bulunur.
Bu arada Exodus RP olsa çok iyi olurdu. Düşünsenize yaratıklar falan geliyor silah arkadaşlarınızla ölümüne savaşıyorsunuz onlara karşı. Öff be :D.

Metro Exodus ile şimdilik son bulan hikaye, devam edecek gibi görünüyor. 4A Games Metro Exodus'un tutulduğunu görünce yeni bir oyun için kolları sıvamış. Sizce devam oyununda işleyiş nasıl olacak? Yine artyom ile beraber mi olacağız? Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Bu sefer farklı bir kişinin gözünden oynarız sanırım yada online Mode çıkarabilirler.

Bende Gold Edition mevcut olduğu için her iki DLC paketine de sahibim ama henüz girmedim ek paketlere. Önce hangi DLC oynanmalı, bir fark var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı