Yeni Metro oyunu bir VR oyunu olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Metro 2033, Last Light ve Exodus ile bildiğimiz serinin yeni oyunu tek kişilik VR oyunu olacakmış.

Kaynak:

Anlamadığım sadece VR mi olacak? VR cihaz yoksa oynayamayacak mıyız?

Eğer öyle ise saçmalık. Rezalet bir durum bana göre.
Oyun yine VR'a geliştiriler ama mod aracılığı ile PC'den de oynanabilir olur. Half-Life Alyx'de mesela öyle. Ya da FNAF Help Wanted oyunu da başta VR için yapıldıktan sonra PC'ye uygun versiyonu çıkmıştı. Öyle bir şey olabilir.
Ayrıca iddalar diyor yani kesin bir bilgi yok bence zaten böyle bir şey olması imkansız ha oyunun ayrı bir verisyonu olur. Ama sadece VR demek bence olamaz.
Insider Gaming genelde haklı çıkıyor.

Oyun yine VR'a geliştiriler ama mod aracılığı ile PC'den de oynanabilir olur. Half-Life Alyx'de mesela öyle. Ya da FNAF help wanted oyunu da başta VR için yapıldıktan sonra PC'ye uygun versiyonu çıkmıştı. Öyle bir şey olabilir.

Insider Gaming genelde haklı çıkıyor.

Vallahi ben mod vs bilmem böyle şeyler sıkıntılı koskoca AAA oyun ve VR yaygın değilken işleri zor. Ben kendimce inanmıyorum VR destekli olabilir ama her türlü normal versiyonu olacaktır. Bakalım zaman gösterecek.

Sadece VR ise gerçekten saçmalık. Oyunu VR ile deneyimleyebilmek gerçekten iyi olur ancak Türkiye şartlarında herkes VR'a sahip olmayabilir ve hiç kimse tek oyun için de VR almak istemez, almak isteyeceklerini de sanmıyorum. Umarım PC'ye de çıkar.

Half Life Alyx'in VR oyunu olduğunda yaşadığımız duyguları şimdi de Metro fanları yaşayacak. En azından 13 yıldır yeni bir oyun bekleyip, yeni oyunun sadece VR'da olduğunu duymayı deneyimlemeyeceksiniz 🥲.

Yeni konular

Geri
Yukarı