Metro tarzı benzeri oyun tavsiyesi

Stalker yapımcılarının belli bir kısmı savaşa katıldığı için ben de uzun süreli rafa kalktığını biliyorum.
Bunu bilmiyordum. Kötü olmuş.

Mad Max olabilir. Bu da kıyamet sonrası temasını işliyor. İlgi çekici bir içeriğe de sahip. Ben çok eğlenerek oynamıştım, size de tavsiye ederim. Ayrıca şu an Steam'de indirimde diye hatırlıyorum, 12 TL gibi bir fiyata sahipti.
Mad max sarmadı pek beni. Araç sürme üzerine kurulu daha çok.

Aynı tema ve ambiyansı istiyorsan Fallout 4'ü beğenebilirsin ama Metro gibi hikaye ağırlıklı değil haberin olsun.
Fallout'u oynamayı sürdüremedim. Robotik oyunlar pek hoşuma gitmiyor.

Her insan evladı Stalker'ı söyler normal olarak ama eski bir oyun serisi ve bunu oynar mıyım diye kendine sorman lazım. Benzer temalardan dolayı Fallout diyenlerde olacaktır orada da RPG oyunlarına ki New Vegas da çok derin bir RPG var RPG sever misin bunu sormam lazım. Metronun FPS ine vurulduysan ama ki sanmıyorum temasal olarak sorulması daha muhtemel o zaman önerilerim daha çok olur. Metro gibi oyuna dönersem chernobylite olabilir. Başka da yok galiba.
Chernobylite indirdim. Gayet güzel duruyor, bakalım Metro gibi oyun içine alacak mı beni?

Son düzenleme:
Bunu bilmiyordum. Kötü olmuş.

Mad max sarmadı pek beni. Araç sürme üzerine kurulu daha çok.

Fallout'u oynamayı sürdüremedim. Robotik oyunlar pek hoşuma gitmiyor.

Chernobylite indirdim. Gayet güzel duruyor, bakalım Metro gibi oyun içine alacak mı beni?
Bir oyuna bağlanma hissi seni cezbediyorsa Bioshock İnfinite'i kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı