Metro tarzı oyun tavsiyesi

ibrahimz

Hectopat
Ben normalde aşırı nadir hikayeli oyun oynayan birisiyimdir. 2 gün önce Epic Games'e girdiğimde aylar önce beleşe gelen 2 tane metro oyunu (2033 ve Last Light) dikkatimi çekti. Hikayesi beni o kadar sardı ki 2 günde 2 oyunu da bitirdim. Metro gibi başka çizgisel hikaye oyunu var mıdır? (ekran kartım 9800GT).

2 günde 2 oyun mu?😨 Korkutucu.
Gerçekten hikayesi çok hoşuma gitti :D
Screenshot_2.png

Ben normalde aşırı nadir hikayeli oyun oynayan birisiyimdir. 2 gün önce Epic Games'e girdiğimde aylar önce beleşe gelen 2 tane metro oyunu (2033 ve Last Light) dikkatimi çekti. Hikayesi beni o kadar sardı ki 2 günde 2 oyunu da bitirdim. Metro gibi başka çizgisel hikaye oyunu var mıdır? (ekran kartım 9800GT).
Max payne
Mafia 2
Korku severseniz silent hill
Assassins creed 2 veya brotherhood (açık dünyası var ama yine de hikayesi süper).

Stalker en iyi alternatifidir.
Daha da iyisidir. Şu ortamı verebilen başka oyun yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Metronun yapımcılarından yine postapocaliptic temaya sahip stalker serisi var ama stalker çizgisel değil açık dünya eğer bakmak isterseniz iyi oyunlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı