Mevcut kurda laptop alınmalı mı?

BaranHbb

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller.
Orta segment Gaming laptop almayı düşünüyorum ancak faiz artışından dolayı kurun düşmesi için beklesem mi diye kararsızım. Örneğin aralık ayına kadar beklesem döviz de düşerse eğer, fiyatlara düşüş hemen yansır mı?

Almayı düşündüğüm cihaz aşağı yukarı şu şekilde;
• 2K ekran.
• Intel 12-13. nesil.
• Minimum 3070 tercihen 4060. daha üstüne bütçem yetmez sanırım.

Birkaç ay önce 12700H-3070, 2K panel olan Legion alacaktım ancak alamadım. Fiyatı 33K civarındaydı o zamanlar, adan Z ye tam istediğim gibi bir cihazdı. Öneri yaparken yardımcı olu belki size.

Son düzenleme:
1692901937418.png

Sen dövizin düşeceğine inandın mi hocam? Faiz arttırmak kısa sürede zaman kazandırır içerde enflasyonu üretim yaparak kontrol altına almazsan dolarıda kontrol edemezsin.

Konu açma hakkın gelir gelmez aç. Hata moderatörletden bile yardım almerken açmak için. O ufak arada bile zamnalnıyor.

Sen dövizin düşeceğine inandın mi hocam? Faiz arttırmak kısa sürede zaman kazandırır içerde enflasyonu üretim yaparak kontrol altına almazsan dolarıda kontrol edemezsin.
Beklentim 12 lira olması falan değil zaten. Bahsettiğim süre içinde 19-23 seviyelerini görürse eğer laptop fiyatlarına yansır mı onu öğrenmek istiyorum. Üç kuruşta üç kuruştur sonuçta

Ne alacaksan al geç hocam, kura güvenme.
Bahsettiğim ayarda bir cihaz ne kadardır ?
Intel 12-13. Nesil
4060
2k panel
Ortalama kasa ve soğutma kalitesi.

Geri
Yukarı