Monster Tulpar Laptop Alınmalı Mı?

MB Lutz

Kilopat
Herkese iyi forumlar. Aklımdaki soruları gidermek için tavsiyenize ihtiyacım var. Bu modeli kullanan arkadaşlar varsa eksik gördüğü özellikleri ve iyi bulduğu yönlerinden bahsedebilir mi? Hem oyun hem iş için istiyorum. Malum internette tonla gereksiz bilgi var.
Sıcaklık değerleri normal mi?
Fiyatını hak ediyor mu?
15.6 ya da 17.3 inç modeli arasında sıcaklık farkı var mıdır?
Lütfen bu paraya kasa toplanır diyenler yorum yapmasın. Sık oyun oynayan biri değilim. Amaç okul programlarını kasmadan rahat bir şekilde çalıştırabilmesi. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Laptop

Herkese iyi forumlar. Aklımdaki soruları gidermek için tavsiyenize ihtiyacım var. Bu modeli kullanan arkadaşlar varsa eksik gördüğü özellikleri ve iyi bulduğu yönlerinden bahsedebilir mi? Hem oyun hem iş için istiyorum. Malum internette tonla gereksiz bilgi var.
Fiyatını hak ediyor mu?
Lütfen bu paraya kasa toplanır diyenler yorum yapmasın. Sık oyun oynayan biri değilim. Amaç okul programlarını kasmadan rahat bir şekilde çalıştırabilmesi. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Laptop
17.3 al hem geniş hem monster kalitesi.

Şahsi fikrimce monster markası laptop almak rulet oynamak gibi bir şey.Çok tutarsızlıklar var.Bazı modellerde sıkıntı yok bazı modellere sahip insanların başı sürekli ağrıyor.Anakartları sıkıntılı ve aynı özellikteki asus msi gibi rakiplerine göre düşük fps veriyor.Benim tavsiyem paranıza kıyın ama kaliteden ödün vermeyin.
Şahsi fikrimce monster markası laptop almak rulet oynamak gibi bir şey.Çok tutarsızlıklar var.Bazı modellerde sıkıntı yok bazı modellere sahip insanların başı sürekli ağrıyor.Anakartları sıkıntılı ve aynı özellikteki asus msi gibi rakiplerine göre düşük fps veriyor.Benim tavsiyem paranıza kıyın ama kaliteden ödün vermeyin.
Paranıza kıyın ve kaliteden ödün vermeyin. Asus,Msi gibi kendini kanıtlamış markalara yönelin

Almadan ağırlığına bir bakın. Tulpar sahibi bir arkadaşım cihazı her gün taşımak zor geldiği için masada sabit kullanmaya başladı. Her gün adaptör dahil 3+ kilo taşımak pek hoş olmuyor.

Bütün tanıdıklarım monster pc de sıkıntı yaşamış ama teknik servisin iyi olduğunu söylüyolar.
Ama yerinde olsam msi ın ge yada gs serilerine bakardım. (Hafifler)

Fiyatını hak ediyor mu?
Laptop
Tulpar t7 10.1 kullaniyorum sorun yok oyuncu laptoplarinda islemciler 90 dereceleri geciyor msi vardi gs73vr oda geciyordu 13.1 e gore 10.1 daha serin hissettigin modelden modele degisir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı