Mevcut Xbox Game Pass'e EA Play Eklenecek mi?

Kelebek_1034

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şu andaki aylık 15 lira indiriminden yararlanarak Xbox Game Pass (PC) almayı düşündüm fakat önümüzdeki yakın süreçte EA Play'in de Xbox sistemine dahil olacak olması beni kararsız bıraktı. Şimdi Game Pass alsam ileride hesabıma EA Play'de tanımlanacak mı yoksa onun için ayrı bir satış politikası mı izlenecek?

Aslında 30 liraya fitim ben bu şartlar altında. İçinde bulunan birkaç oyun bile değecek kapasitede.
Benim kafama takılan otomatik eklenmezse ve ben o zamanki üyeliğimi iptal edip toplu olana geçecek olursam ilerlemelerim de çöp olacak
Otomatik olarak ekleniyor ama beta sürecinden sonra fiyatı 30₺ olacağı için fiyat değişir mi emin değilim.
Aslında 30 liraya fitim ben bu şartlar altında. İçinde bulunan birkaç oyun bile değecek kapasitede.
Benim kafama takılan otomatik eklenmezse ve ben o zamanki üyeliğimi iptal edip toplu olana geçecek olursam ilerlemelerim de çöp olacak

Son düzenleme:
Ben dun EA destegiyle canli sohbet yaptim dediklerine gore Xbox kismina spesifik bir şey EA Play ama Ultimate alirsan hem PC'de hem de Xbox'ta oynayabiliyorsun. Bakalim nasil olacak. Cikinca gorebilecegiz anca...

Ben dun EA destegiyle canli sohbet yaptim dediklerine gore Xbox kismina spesifik bir şey EA Play ama Ultimate alirsan hem PC'de hem de Xbox'ta oynayabiliyorsun. Bakalim nasil olacak. Cikinca gorebilecegiz anca...
Ben hem ultimate hem de PC almış bulundum yanlışlıkla. Şu an 2 ay Ultimate gözüküyor. Ben de oynayabilecek miyim PC'den?

Standart Pc versiyonu için de olacak deniyordu. Benim tahminim şu: Aralık döneminde Beta sürümü de sona erecek ve EA play de katılacak.

15 Eylül'den itibaren EA Play entegrasyonu etkin olacak fakat tekil olarak EA Play fiyatı şu an Steam'deki ilk fiyatıyla aynı (bu fiyat Xbox One için muhtemelen PC'de de aynı olur tabii EA sonradan arttırmazsa.)
Düzelti: Tam okumamışım 15 Eylül'de mobil entegrasyon sağlanacak tarih halen belirsiz anlaşılan.

1600034853067.png

Xbox sitesine şöyle bir soru cevap eklenmiş.

EA Play, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass for PC'ye ne zaman gelecek?
----
Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass for PC üyeleri, 2020 yıl sonundan itibaren EA Play'i hiçbir ekstra ücret ödemeden edinecek.

Geri
Yukarı