Mevlana Halid Camii imamı Mehmet Şükrü Dörtbudak: Çocuklar açık giyinirse pedofili artar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Newasky

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Haberin devamından bir kesittir. İnsanlara karışması ayrı ilginç, ama haber için bu kısmı seçtim. Mevlana Halid Camii imamı Mehmet Şükrü Dörtbudak'ın çocukların giyimi ve pedofili ile ilgili açıklaması da şöyle;

Bayram vesilesiyle görüyoruz sokaklarda, kız çocuklarına giydirdikleri elbiseler. Aman yarabbi. ‘E çocuktur.' Çocuktur var mı? Çocuk kendinden alıştıracaksın. Çocuğun kolu, göğsü, her tarafı açık, atlet gibi elbiseler, mini etek bacak açık ondan sonra pedofili suçtur.

Haberin tamamı:

İnsanların geldiği hal çok üzücü.

Haberin devamından bir kesittir. İnsanlara karışması ayrı ilginç, ama haber için bu kısmı seçtim. Mevlana Halid Camii imamı Mehmet Şükrü Dörtbudak'ın çocukların giyimi ve pedofili ile ilgili açıklaması da şöyle;

Bayram vesilesiyle görüyoruz sokaklarda, kız çocuklarına giydirdikleri elbiseler. Aman yarabbi. ‘E çocuktur.' Çocuktur var mı? Çocuk kendinden alıştıracaksın. Çocuğun kolu, göğsü, her tarafı açık, atlet gibi elbiseler, mini etek bacak açık ondan sonra pedofili suçtur.

Haberin tamamı:

İnsanların geldiği hal çok üzücü.
Kendi yobazlıklarını gizlemek için kutsal kitapları kullanmayı bırakıp daha neyin ne olduğunu bilmeyen 3-5 yaşındaki çoçukları kullanacak kadar aciz insanlar.

Anlatımda uslüp önemli. Doğru konuştu ama yanlış anlattı.
Açık giyinen çocukların pedofiliyi arttırdığını söylüyor, buna nasıl bir açıklama bulabilirsiniz? Ben gece vakti insanları rahatsız etmemek için yol değiştiren bir insanım. Söylesenize, o küçücük çocukların günahı nedir? Koca koca adamlar, nasıl olur da küçük bir kıza/erkeğe bakabilir? Doğru bir konuşma yok. Kimse kimsenin giyimiyle ilgili konuşamaz. Kaç yaşındasınız yahu? Burada tek bir doğru bile yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı