Mewing nedir?

Barixs

Centipat
Yer
Arş
İnternette mewing ile ilgili bir kaç şey gördüm before after falan baya değişimler var bunlar gerçek mi? Gerçekse eğer mewing bir operasyon mu yoksa egzersiz tarzı bir şey mi?

Aslında egzersizde değil sağlıklı nefes pozisyonu normalde insanın dilinin üst damağında olması gerekiyormuş ve burundan nefes almak gerekiyor aksi taktirde çene estetiğinde bozukluklar oluyor gözle görülür değişim mümkün mewing yöntemi ile YouTube'da güzel içerikler var konu hakkında.

Uzun süreden beri mewing konusunda Türkçe kaynak arıyorum ama haber sitelerinin içi boş bilgilerinden çok sıkıldım. Detaylı bilgi olarak centilmen erkek diye bir site vardı orada okumuştum. İşe yaradığı söyleniyor. Onun harici de ilgilenenlere alttaki videoları öneririm. Detaylı olarak anlatmışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Egzersizleri yaparken doğru duruşları uygulamanız çok önemli çünkü çene hattınızı şekillendirmede benim anladığım kadarıyla önemli olan bu. Videoda tüm hareketleri gösteriyor ben bazılarını yaparken zorlandım ama şimdiden etki edeceğine inanıyorum.

Aklıma gelen diğer sorulardan biri de zararı var mıydı jawline topu almayı da düşündüm ama sağlık sorunum olmadığı için şimdilik para harcamadan yapabiliyorum. Mewing hakkında okuduğum makalede kafamdaki tüm detayları zaten buldum.

Geri
Yukarı