Mezun öğrenci için kredi kartı önerisi

jn702052

Picopat
Merhaba arkadaşlar,
bu sene liseden mezun oldum. Kredi notumu arttırmak için kredi kartı almak istiyorum. Birkaç kez bankama başvurdum ancak onaylamadılar. Siz hangi kartı önerirsiniz? En kolay hangi banka onaylıyor?

Merhaba,

Maaş bankanıza yaptığınız başvurular olumsuz olarak sonuçlanıyorsa teminatlı kredi kartı alabilirsiniz. Gösterdiğiniz teminat karşılığında size limit açılıyor ve ilgili kartı kullanabiliyorsunuz. Birkaç ay kullanıp kredi notunuzu yükselttikten sonra İş Bankası'na başvurabilirsiniz.

Merhaba,

Maaş bankanıza yaptığınız başvurular olumsuz olarak sonuçlanıyorsa teminatlı kredi kartı alabilirsiniz. Gösterdiğiniz teminat karşılığında size limit açılıyor ve ilgili kartı kullanabiliyorsunuz. Birkaç ay kullanıp kredi notunuzu yükselttikten sonra İş Bankası'na başvurabilirsiniz.
Yanıtınız için teşekkürler hocam. Yapı kredi bankasında oldukça aktif ve 6 yıllık bir hesabım var. Şimdi internet bankacılığıni sözleşme eksik olduğu için kullanamıyorum(hesap 13 yaşimdayken açıldığı için). Yarın tamamlayip kullanacağım. Çalışmıyorum. Kredi notum 0. En kolay hangi banka kart başvurularını onaylamakta? Teminatlı kart almak istemiyorum çünkü benimle aynı koşullarda, aynı zamanda kart başvuruları onaylanan arkadaşlarım var.

Rica ederim. :)

Banka politikaları değişiklik gösterebiliyor ve başvurular için müşteri profili çok önemli. Herkesin deneyimi aynı olmayabilir. Aktif olarak kullandığınız bir hesap varsa ilgili bankadaki kredi kartı başvurunuz daha kolay bir şekilde onaylanabilir. Sözleşmelerinizi tamamladığınızda Yapı Kredi'yi deneyebilirsiniz. Olumsuz sonuçlanırsa alternatif bankalara bakabilirsiniz. Tanıdıklarım genellikle Akbank, Garanti BBVA ve DenizBank gibi bankalardan kolaylıkla kart alabildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı