Öğrenci için kredi kartı önerisi

Hypnoss53

Decapat
Daha fazla  
Klasik VakıfBank World kartım vardı ama geçtiğimiz hafta iptal talebinde bulundum ve büyük ihtimalle birkaç güne tamamen iptal olacak. Bu karttaki çekingem aidat ücreti bulunmasıydı. Aidatsız önerebileceğiniz en iyi kredi kartı hangisi? Bonusları, sonradan taksitlendirme seçenekleri önemli.

Akbank Axess öneririm. Bu arada aidat ücretini dert etmene gerek yok. Şimdiye kadar tüm aidatları müşteri hizmetlerini arayarak geri aldım. Geri vermek zorundalar.

Akbank Axess öneririm. Bu arada aidat ücretini dert etmene gerek yok. Şimdiye kadar tüm aidatları müşteri hizmetlerini arayarak geri aldım. Geri vermek zorundalar.
Müşteri hizmetleri almayacağını belirttiği halde pek güvenemdim ama çoğu world anlaşmalı yerlerde bile taksit sorunu olduğunu okuyorum o da sıkıntı oluyor benim için

Klasik VakıfBank World kartım vardı ama geçtiğimiz hafta iptal talebinde bulundum ve büyük ihtimalle birkaç güne tamamen iptal olacak. Bu karttaki çekingem aidat ücreti bulunmasıydı. Aidatsız önerebileceğiniz en iyi kredi kartı hangisi? Bonusları, sonradan taksitlendirme seçenekleri önemli.
Anne kart(!)

Bir Papara kart kullanıcısı olarak şöyle yorumlar görünce infilak ediyorum. Eleman kredi kartı demiş bunun için aldığı ürünlere taksit yapma var kredi kartıyla bankada kredi çekebilir ve global kredi puanını yükseltebilir zaten Papara gibi ön ödemeli bir kart istese onu söylerdi alakasız ve saçma yorumlar yapmayalım lütfen.

EnPara öneririm. Ayrıca verdiği nakit avansı aynı ay içerisinde ödersen faize de yansımıyor (en azından bende öyle 1 senedir.) ve çeşitli kampanyaları da oluyor zaman zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı