Mezuna kalmak mantıklı mı?

Ahmetty

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, bu sene sınavda istediğim gibi yapamadığım için çok istediğim hukuku kazanamıyorum. Psikoloji falan gelir ama hukuk için mezuna kalmayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Kaçıncı seneniz? İlk seneniz ise kalın derim. İstemediğiniz işi yapacağınıza 1 yıl daha gitsin bari sevdiğiniz işi yaparsınız.

İstediğiniz bölümü okumak için tabii ki mezuna kalınır. Tabii çalışmanıza bağlı.

Çalışırım ya konu çalışmaktan az soru çözebildim. Ailem destek veriyor ama onlara karşı mahcup hissediyorum

İstediğiniz bölümü okumak için tabii ki mezuna kalınır. Tabii çalışmanıza bağlı.
Çalışırım ya konu çalışmaktan az soru çözebildim. Ailem destek veriyor ama onlara karşı mahçup hissediyorum
Çok önemli değil bence ama herkesin kendi standartı ülke torpille dönüyör. Yine de istiyorsan kal.
Bilmiyorum napsam

Çalışırım ya konu çalışmaktan az soru çözebildim. Ailem destek veriyor ama onlara karşı mahçup hissediyorum
Çok önemli değil bence ama herkesin kendi standartı ülke torpille dönüyör. Yine de istiyorsan kal.
Bilmiyorum napsam
Kaçıncı seneniz? İlk seneniz ise kalın derim. İstemediğiniz işi yapacağınıza 1 yıl daha gitsin bari sevdiğiniz işi yaparsınız.
Daha ilk senem.Aileme karşı mahçup hissediyorum yks bitti bu sefer de bu dert başladı :(

Çalışırım ya konu çalışmaktan az soru çözebildim. Ailem destek veriyor ama onlara karşı mahcup hissediyorum.

Çalışırım ya konu çalışmaktan az soru çözebildim. Ailem destek veriyor ama onlara karşı mahcup hissediyorum.

Bilmiyorum ne yapsam.

Mezuna kalabilirsin ama yine tutturamazsan artık hayatını sadece sınavın etrafında toplayamazsın bence.Tabi istediğin kadar devam et.

Geri
Yukarı