Mezuna kalmalı mıyım?

Ahmetty

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. İlk sene 139k bu sene 83K sıralama yaptım. Hukuk istiyorum ve en düşük devlet hukuk 50-55k civarı sizce mezuna kalınır mı? 3.kez sınava gireceğim kendime güveniyorum ailem de destek veriyor ama arkadaşlarımı üniversitede görünce moralim bozuluyor+akrabaların düşünceleri vs. mezuna kalmış arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar hepinize merhaba. İlk sene 139k bu sene 83K sıralama yaptım. Hukuk istiyorum ve en düşük devlet hukuk 50-55k civarı sizce mezuna kalınır mı? 3.kez sınava gireceğim kendime güveniyorum ailem de destek veriyor ama arkadaşlarımı üniversitede görünce moralim bozuluyor+akrabaların düşünceleri vs. mezuna kalmış arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Hayallerinin peşinden koşmalısın. Akrabanın filan ne dediğinin önemi yok. Hedefine ulaşınca da
sadece tebrik ederler.

Ailen destek veriyorsa mezuna kal. 30 yıl bir meslekte olacaksınız ve bunun için 1 sene daha feda edilebilir.

Ben mezuna kalmadım, mezuna kalmış biri gibi yorum yapamam. Lakin hayalleriniz varsa ve destek bulunuyorsanız gerisi önemli değil. Çevrenizi görüp üzülecek hiçbir şey yok. Hayat sizin hayatınız, lakin bu sınavı Dünya'nın sonu veya başlangıcı olarak da görmek ne kadar doğru bilmiyorum.

Hocam akrabayı boş verin. Aileniz en büyük destekçiniz zaten. Kendinize de güveniyorsunuz. Bundan dolayı bence kalın bir sene daha.

Kimseyi dinleme şu hayatta kendi yolunu seç.

Başkaları için yaşamıyorsun kendi hayatın, hem ailenizde destekliyorsa bırakın mezuna ve istediğiniz üniversiteye gidin başarılar.

Hayallerinin peşinden koşmalısın. Akrabanın filan ne dediğinin önemi yok. Hedefine ulaşınca da
sadece tebrik ederler.
Çok haklısın hocam, biraz moral bozuk olsa da mezuna kalıyorum :)

Başkaları için yaşamıyorsun kendi hayatın, hem ailenizde destekliyorsa bırakın mezuna ve istediğiniz üniversiteye gidin başarılar.
Bir sene daha kalmaya karar verdim hocam :)

Bir sene daha kalmaya karar verdim hocam :)
Kimseyi dinleme şu hayatta kendi yolunu seç.
Aynen öyle yapıyorum abi, mezunum :)

Geri
Yukarı