Mezuna kalmalı mıyım?

Selam herkese bu sene ilk kez YKS sınavına girdim ve 127k sıralama yaptım. Ünileri genel olarak araştırdığımda ya tutan üniversite ya da tutan bölümler çok içime sinmiyordu. Dün İstanbul üniversite de matematik okuyabildiğimi fark ettim. Sene boyunca hiç aklımda olmayan ve okuyup okuyamayacağımdan emin olmadığım bir bölüm. Bu seneye baktığımızda çok güzel çalıştığım zamanlar da neredeyse hiç çalışmadığım zamanlar da oldu ama genel seneye vurduğumuzda çok daha iyi bir çalışma düzeni oturtabilirdim. Şu an mezuna kalırsam çalışabileceğime inanıyorum ama senenin ortalarına doğru bir bıkkınlık gelir mi bilmiyorum. Anlayacağınız kafam epey karışık. Sizin konu hakkındaki hakkındaki düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz neler şimdiden cevaplayan herkese çok teşekkür ederim.
Eğer kendine inanıyorsan kal derim çünkü mezuna kalıp düzgün çalışanlar istediği puanı alıyorlar genellikle

İstikrar tabiki olacak ancak her gün sabahtan gece yatana kadar çalışacağım da demeyin (eğer hedefiniz 1.lik değilse) sosyallikte olsun ancak çalışmanızın önüne geçmesin sosyallik olmadığı sürece performans kaybı yaşanabilir

Geri
Yukarı